• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    VOP
    VOP --- ---
    pripadne bysme to mohli zkusit nabourat at se to spacha ve spojeni se Slovtekem)) nicmeeene nebudu drzka a nebudu v tom delat Bananovi bordel, budu se drzet danyho a budu rad ze se s vama poradne uvidim plus minus po dvou letech .))
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    VOP: tak nejak napodobne,tak to pak muzeme otocit pred Pohodou spolu :) ale na hory se pridam rada.
    VOP
    VOP --- ---
    BANANABOY: Ja uz sem ti rikal ze mi tam hapruje ta Pohoda, nemam rad festaky proste, vubec me to nelaka. Dal bych ciste Tatry. Jestli to ale nebude spojeny jakoze kdyz pojedu na tramp do Tater tak si pak nebudu muset koupit sadu teflonovejch panvi, antialergickejch dek a jit na Pohodu, tak se na 85% asi pripojim, na tu prvni cast. (pak mi bude ve vlaku smutno, otocim to a stejne pudu ;))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Já by h chtěl milt červenec volnej a plánuju někam vypadnout .. tak to budu brát v potaz
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: sounds good, jedu
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Cau
    Navrh na vylet...
    V cervenci vyrazit na Pohodu, ktera je 5.-7. ( ctvrtek az nedele ) s tim, ze by jsme jeli uz v patek pred (29.6.) a dali nejake treky po Tatrach a pak se presunout na Pohodu (trenčín).
    Hints:
    + 4-5 dni v horach
    + statni svatky 5-6.7.
    + chemical bros live
    - asi bude breakfest nebo neco takovyho, ale to uz jsme vsichni byli ze jo

    Doprava vlastnima autama, jidlo z esusu a chlast z lahve. Vic zatim nevim, zalezi na domluve.

    Kdo ma zajem ?
    TNC
    TNC --- ---
    TYCZKA: To ja doufal taky a cesty znam ale asi bych ji to neudelal i kdyz bych ji mel rad sebevic
    DACAN
    DACAN --- ---
    ROBOOTEK: btw at kouka dorazit i bracha :D
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    DACAN: ja myslim ze tam udela nejakou aplikaci ktera bude plantážníkům počítat efektivu práce aby jeli na 200% a neflákali to!!
    DACAN
    DACAN --- ---
    ROBOOTEK: ja ho tipuju na digitalni nomadstvi...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TNC: hele a to tam jedes jen cestovat nebo i makat? nejak si u tebe neumim predstavit tu manualku :)) ..tvle sem si to ted zas pohnojil co?! ;)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    TNC: ty jo, ja doufala, ze se ti to nejak podari vyresit a das pak lidstvu navod, jak na to..

    Každopádně užij si Zéland, je to tam skvělý :)
    TNC
    TNC --- ---
    TEKKANNE: bohuzel bez. kdyz jsem zjistil ze by musela byt 3 tydny v karantene a beztak by to s ni clovek nikam moc nemohl tak jsem to pro dobro obou vzdal a domluvil se s byvalky rodicema kde je zvykla od stenatka a vim ze se mi o ni dobre postaraji. resil jsem to opravdu dlouho ale no way. par pejskaru mi odpovedelo co tam pejska maji ale defakto jsem se dostal k tomuto zaveru
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    TNC: Nesundám neboj ;)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    a kam teda nakonec? zéland? i se šálou?
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: koncim v pul 8 večer a rano zas vstavam v 5 takže se musim nekdy vyspat tak aspon na chvilku;)
    DACAN
    DACAN --- ---
    TNC: jako jo, ja samozrejme dorazim.
    TNC
    TNC --- ---
    LENTILA: :/ no.. to me mrzi... a do kolika dres?
    TNC
    TNC --- ---
    DACAN: to ne ale tak proste budu nejakej ten patek pryc... ono se moc nevidime ani kdyz tu jsme tak aspon nejakej duvod ne... nekdo to uprimne oslavi a jinym zase budu chybet... at tak nebo tak dobrej duvod se hromadne ozrat ne ;)
    LENTILA
    LENTILA --- ---
    TNC: ahoj ja mam praci cely víkend tak nanejvýš jen když pujdu okolo z práce na skok.zrovna jediny víkend co makam:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam