• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: bych si dyztak dala kančí gulasek se šípkovou prosím :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Jj řekl bych ze jsem na tu skupinu napojenej já i majkl podle MHD crew .. to mě rozesmalo dost no :)))
    Jinak bych chtěl poprosit tátu, kdyby tam měl nějakou Zvěřina ze bych si vzal :))))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: hele a ty seš ten napojenej na ty přísňáky FDM/TSU/DWC/TNT/SWAMP nebo kdo to je ?! Já sem ty vole už úplně zmatenej a doufám, že pan Roztočil nestřílí někde zmateně po okolí dezorientovanou zvěř, protože já nemám rád násílí !
    ted už jen čekám, kdy odhalí tuhle naší tajnou skupinu zednářů a napíšou nám sem něco smysluplného a dojdeme osvícení
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Jj to je ono ... :)))) ještě ze už mám to těch o za sebou :))) proste už jsme starý rychtapyco
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: myslíš tenhle ?! :D

    Sarah Connor:
    Tak abychom do tohoto bezpredmetneho gaychatu vlozili trochu osvety rozhodli jsme se k teto problematice napsat par slov. Dle oficialniho vyjadreni starosty obce Svinare p. Vladimira Roztocila dochazelo k ruseni nocniho klidu viz: http://www.svinare.cz/nepovoleny-festival-ci-co-to-je/ Cele vyjadreni smrdi zaujatosti vuci technu, nebo spise vuci "jinakosti" obecne a poukazuje na autorovu nizkou gramotnost a to i z hlediska znalosti zakona. Obsahuje dezinformace typu ze jsme akci "na zadost policie CR obcas zrusili", protoze toto se nedelo a slo jen o mirne ztlumeni aparatury jak znel pozadavek PCR, z toho se da snadno logickou cestou vyvodit ze mistni starosta nema proste rad techno a jakmile se mu "zda ze slysi nejake duneni" tak zada PCR o zruseni takove akce. Jeho finalni "nechapani teto demokracie" je jen usmevnym povzdychnutim nad sebou samym. Dle vyjadreni policie byly stiznosti na ruseni nocniho klidu minimalni a vzhledem k umisteni a nastaveni aparatury to odpovida realite. Misto je v doliku ze vsech stran obehnane masivnim terenem takze je pro ucely takove akce idealni. Dale chapeme rozhorceni p. Roztocila z toho ze byla rusena zver v lese jelikoz dlouhodobe podnika jakozto lesnik, zemedelec a myslivec takze ma nejspis strach ze ted par dnu nebude mit po cem strilet. Jeste podotykame ze podnikatelske aktivity p. Roztocila maji negativni hodnoceni od ostatnich podnikatelskych subjektu napric internetem. Obrazek o tom co to je asi za cloveka necht si udela kazdy sam. Co nam ovsem stale nejde na rozum je rozhorceni mistnich clenu komunity, kteri bez toho aby zastupitelstvo vubec zasedlo a neco projednalo a pripadne omezilo, tu pousti hate do akce, ktera byla v podstate prikladnym vzorem pro to jak se to ma delat. Nikdo nema zadne prednostni pravo na uzivani jakehokoliv prostoru, ktery mu nepatri, ale i k tomu ze se tam pravidelne poradaji "privaty" bylo prihlednuto a snazili sme se vyjit vstric vsem a tohle misto svoji pritomnosti nijak nepoznamenat. Dokonce jsme ze soboty na nedeli zaznamenali vic stiznosti na to ze to hraje potichu nez stiznosti na ruseni nocniho klidu za cely vikend o jejichz zanedbatelnem mnozstvi nas PCR informovala. Vykriky typu ze se na to misto nehodi takova aparatura jsou jen bezpredmetna demagogie, protoze nejde o mnozstvi, ale nasetupovani zvuku a urovni hlasitosti. Radi bychom take podotkli ze mistni stezovatele jsou napojeni na FDM/TSU/DWC/TNT/SWAMP, kteri se zrovna s hladinou zvuku a rusenim nocniho klidu moc neserou vzhledem k tomu ze treba na carodkach jejich stage hrala spis na zvukovou kvantitu nez na kvalitu a byla jednoznacne nejsilnejsi, nicmene proti gustu zadny disputat a respekt temto lidem :) Stejne jako kazdymu rozumnymu clovekovi, kdo si precte vyjadreni Vincenta Vegy, i nam vyskocilo v hlavach slovo "debil". Takze Vincente zalez i s ostatnima zpatky do ty vasi tajnyho skupiny kde si reste svoje hovna a dejte nam pokoj. Pokud bude spravna konstalace hvezd sejdeme se na stejnem miste ve stejne sestave treba za rok znovu abyste si zase meli o cem psat. Jako inspiraci co na miste dal delat prikladame report z akce, ktera je z pohledu mistnich uradu vcetne starosty v poradku: http://www.svinare.cz/odpoledne-patrilo-seniorum/ Peace!!!

    V zaveru bychom chteli podekovat vsem, od kluku z DPST, kteri to spunktovali az po lidi, kteri si prisli osoupat podrazky. Atmosfera byla vyborna, vic takovejch mejdanu ;) MHD crew
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Teď je tam hezkej příspěvek Tvl :)))))
    BERRY
    BERRY --- ---
    DACAN: já mám úplně averzi vůči lidem co takhle píšou, brrr

    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    představa že jim domlouvám na baru at to ztišej je fakt dost vtipná :D
    Fízlové tam byli nekolikrat a vzdycky to ztlumili a pak to zase rubali, klasika prerusovaná ejakulace...
    MIK23
    MIK23 --- ---
    :D :D tjn. Hubu plnou argumentů. Teď se mi ta jeho stará snaží vnutit, jak by to určitě ještě ztišili když by přišel banán na biera. :D
    Přitom je dle žoržovejch argumentů úplně jasný co by z něj vypadlo:
    "hele dědku, fíci jsou vklidu, majitel je vklidu a na ty v okolí sereme, páč vystrkujeme růžky, né asi. Tak si dej pivo a buď dobrej!"
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Co blaznite, organizuje to žoržo armány ... to je značka sama o době ... poradnej zvuk a světla .. a vůbec, měli jste tam přijít na pivo :))))
    N_I
    N_I --- ---
    docela zajimavej stret kdyz to ctu v ty udalosti a kdyz si vemu ze to je leta misto pro privatni akce....

    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    DACAN: ooo, kurwa
    DACAN
    DACAN --- ---
    peckowej mejdan,takowydle mejdany me presne bawí,Pro tohle to delam..chci podekowat wšem lidem za skwelou atmosferu
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    RAJCAK: hele uz mame,snad to do jara stihnem dodelat...je to Bimobil nastavba a bude na aute do 3,5t

    ADIK: no LT ma jeste cas:-)
    BANANABOY: achjo...
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: Nevis kolik tam bylo cca lidi? tam je to s parkovanim prece jenom trochu omezeny.
    RAJCAK
    RAJCAK --- ---
    BANANABOY: jo , ja koukal ze dokonce tvuj tata se k tomu vyjadril na FCBK .. tak jsem si rikal ze to uz musi bejt neco.
    To jsou dobry idioti, tohle je fakt krasny misto na maly akce.
    SVICAR
    SVICAR --- ---
    Takovej krasnej flicek to byl, chjoooo....
    FND
    FND --- ---
    BERRY: evidetne ne, podle toho co psalu v ty udalosti.
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: a PČR je tam v noci neprudili?
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    MELDA: A protoze he doesnt give a fuck
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam