• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    My jedem kdyžtak zítra ráno, ale v kolik nevím, jak to stihnem
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    CYRIL: zkus hany
    CYRIL
    CYRIL --- ---
    Cau. Shanim odvoz na obrad. Mate nekdo misto? Diky
    BERRY
    BERRY --- ---
    Ale občas je potřeba vystrčit růžky ✌️ = vohulit to tak, že budu srát všechny kolem

    N_I
    N_I --- ---
    ono teda kdyz si bednaci udelaj sound, bejva to dost casto dobry zlo v hlave....



    Georgo Armany No rozhodne se nechci hádat...děláme to aby sme bavili lidi a to že s námi někdo nesouhlasí je normální...kritika se musí brát v potaz. Ale chápeš snad že aby lidi začali chodit na mejdany musíš je trosku nalákat...nejsme žádný hovada...dva z nás se živí u firem co zvuk dělají takže s klidem říkám že zvuk děláme vždy ku prostoru a vždy spolupracujeme s orgány. Ale občas je potřeba vystrčit růžky ✌️
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    BERRY: jsem to našel hned, nikdo nic nemaže a nemyslim si, že lidi z obce jsou pružný na odepisování postů na fb

    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: je to opravdu guma

    Georgo Armany: Tak prý tam furt je ale další tři příspěvky nad tím...pan starosta je holt aktivní úředník
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BERRY: Já vím ze tsm jsme taky kámoši, ale nevedel jsem kdo to je
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    BERRY: netušim... ale protože je guma a ptal se na řevnických stránkách, který s tim nemaj nic společnýho tak ho smázli ? :D
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: jak to je?

    Georgo Armany: Tak vzhledem k tomu ze s revnickych fb stránek smazali příspěvek kde sem se pana starosty tazal kde je nebo byl problém...takže si myslím ze to moc nehrozí. Tím bych asi debatu ukončil ✌️
    BERRY
    BERRY --- ---
    LUKASZ: dyť mě máš v přátelých :))

    FEB 5TH, 12:46AM
    You are now connected on Messenger.
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BERRY: Ty ses buzik a já už si několik měsíců říkám kdo to je :)))))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BERRY: Něco mi tam uniklo ? :))))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ATARKA: Domluv se s bananem
    FIKY
    FIKY --- ---
    BERRY: Ty ses Vincent?
    BERRY
    BERRY --- ---
    BANANABOY: já tam sem ten zlej, neboj
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    tsi voe kluci, nerozjizdejte to v diskuzi na FCB moc, nebo tou láskou zase rozkvetou třešně
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    LUKASZ: bych si dyztak dala kančí gulasek se šípkovou prosím :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    BANANABOY: Jj řekl bych ze jsem na tu skupinu napojenej já i majkl podle MHD crew .. to mě rozesmalo dost no :)))
    Jinak bych chtěl poprosit tátu, kdyby tam měl nějakou Zvěřina ze bych si vzal :))))
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    LUKASZ: hele a ty seš ten napojenej na ty přísňáky FDM/TSU/DWC/TNT/SWAMP nebo kdo to je ?! Já sem ty vole už úplně zmatenej a doufám, že pan Roztočil nestřílí někde zmateně po okolí dezorientovanou zvěř, protože já nemám rád násílí !
    ted už jen čekám, kdy odhalí tuhle naší tajnou skupinu zednářů a napíšou nám sem něco smysluplného a dojdeme osvícení
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam