• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    TNC
    TNC --- ---
    cus... kdyz by nekdo neco na jihu cech pres vikend tak s Kubou Vomajdou hrajem na jednom mejdanku jihocechu [ OPIDUM ask your friends / partyparty / 12.7.2019 / CR - Jihocesky kraj - 50km od Budějc ] kam nas pozvali znami se kterymi jsme cestovli Zealand. Ke vsemu jsem mel ted narozky tak tam muzem dat vdystak predpivo :) Pokud nekdo bude chtit dorazit tak pak napiste sms a poslu info o lokaci.
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    VOP: jooo panacku, to bys tam musel bejt...
    VOP
    VOP --- ---
    TYCZKA: já to nechápu. proč se plastovymu samponovi kterýho vlastní blondatej šampon říká dredyna? ale chápu takovyto klasický "joo panáčku, to bys tam musel bejt"..)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    LUMAX: prej to k tomu patri :D
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    Dredyna je vybornej nazev)))!
    BERRY
    BERRY --- ---
    VOP: ne, jeho kárec je "dredyna"
    VOP
    VOP --- ---
    BANANABOY: jaká dredyna. Khamila má na starý kolena dredy?)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    ROBOOTEK: Kdyz jsme balili tak jsme ji nepotkali...
    Prej dredyna !
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    BTW nenasel nekdo z vas po svatbe cernou mikinu s kapuci a bilejma prouzkama na lemech od rukavu a v pase?

    muj tajnej tip je bananovo dredyna! ;)
    VOP
    VOP --- ---
    všechno je to bóží hošani!, mě se teda nejvíc líbí 2015 - brutální 3D vizuální kakofonie, a pak 2016 a 17, kteréžto decos vynikají svou minimalisticnosti, avšak s o to udernejsim/syrovějším/vyraznejsim vyzněním. 2018 je pro mě ne moc origo a takový už moc profi, ve své velkoleposti to pro mě trochu ztraci na vyrazu. a naživo sem to videl vlastně jen v sobotu 2018. ahoj, váš Mirek Spáčil )
    MUKL
    MUKL --- ---
    BANANABOY: na tom vývoji je vidět jak se to s tim přibývajícím věkem všechno zakulacuje ;)
    ADIK
    ADIK --- ---
    2017 nejlepsi :)
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    ..a 2017
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    2015 nejvic!!!
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    Protože letos nebudeme dělat Stage na Povaleči, pouze pojedeme se zvukem, dal jsem dohromady pár posledních let, jak jsme stage plánovali a jak dopadla :)
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2014



    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2015




    BANANABOY
    BANANABOY --- ---


    Povaleč 2016





    BANANABOY
    BANANABOY --- ---

    Povaleč 2017




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam