• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BANANABOYkurvafix KiNeTiX !!!
    EXXXE
    EXXXE --- ---
    nepostrada nekdo cervenou salu?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    DARKINA: Parádní :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    BARAKUDA
    BARAKUDA --- ---
    ahoj..utp hub jsem našla, ale chybí tenhle kabel:

    AFRE
    AFRE --- ---
    BANANABOY: ještě k tomu AirBNB ... kamarád spustil projekt https://www.vprazedoma.cz/
    TNC
    TNC --- ---
    LUKASZ: slusne v deathu
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    HAJOS: Jak lidi dokážou zhuntovat auto co .. proto už ho nikomu neprodám .. navíc teď to je 15let, co jsem ho koupil :)))
    HAJOS
    HAJOS --- ---
    LUKASZ: pěkný no, pamatuju si ho v lepší kondici:-)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROBOOTEK: No tak nějak, kvůli motoru .. je to tak 5 let a před 3 lety se vyndal motor :)) a toje zatím všechno :))) jsou tam 17,5 kola .. nechal jsem si je zapsat do technicaku a až to půjde, tak to chci dat dohromady, ale teď jsou důležitější věci no
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUKASZ: si dokupoval ted nekdy neco?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    ROBOOTEK: Já koupil to druhy za 23 .. motor 175K .. útržky jak svin, ale dost náhradních dílu .. hlavně styl, v koupelně vana :)))) S tím ze je to teda nad 3,5t ale psány pro 6 lidi myslím
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    .. a ta cena.. kdyz si predstavim ze stribrnak sel za 23K no.. tak si rvu ples :))
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    KRUPAN: jj
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Strašně ho zmrd*li teda .. ten vypadá hůř, než ten můj druhej a ten už vypadá jako ze parkoval v Berounce :))
    KRUPAN
    KRUPAN --- ---
    ROBOOTEK: to byl hajuv?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LUKASZ: smutnej pohled a pritom to bejvala takova vonavka :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Ten dostal čočku co

    PSYBER
    PSYBER --- ---
    BANANABOY: za všechno mohou přehnané daně
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    BOFO: PHRASE: sry ale nemam čas a sílu se tu přít o tom zda regulace má nebo nemá smysl, tak jeden koment. Jako první jste se ozvali /porefený husy :D/ který mají nemovitosti v Praze, máte kde bydlet a ještě je pronajímáte/li. Já jsem bhžl na druhá straně, dost řešim bydlení a situace v Praze je tam, kde je a neni to samo jen airbnb. Ale je potřeba si uvědomit, že dle hrubých odhadů blokuje přes 13.000 !! bytových jednotek. A to jen kvůli tomu, že to majitelům hodí o pár stovek/tisíc měsíčně navíc.
    Druhá věc, která je možná podstatnější je to, že mě sere jak je Praha přehlcená turismem, je udušena, ztrácí kouzlo a bude za chvíli rozprodaná, protože kde se točí prachy a turismus, příchází investoři, který si to tu budou adaptovat pro lepší pomínky podnikání a bude to horší. A je to jen o penězích, nebo ty Bolfi pronajímáš byty kvůli hezké původní myšlence, kdy ukazuješ turistum okolí, povídáš si s nima atd ? Ani prd a nikdo to tak nedělá, všichni to dělaj jen kvůli prachum a to neni ta původní myšlenka, prostě se to zvrtlo a je to celý špatně.
    Mam osobní zkušenost s barákem kde jsme měli ateliér, postupně si ho koupila realitka, která tam pase airbnb, usedlíky postupně doslova vytlačili turisti, protože nedávali bordel atd. Realitka pak zbytku nasadila takový pálky za nájem, že všichni odešli a z toho domu je airbnb "hotel". Trvalo to 4roky. Takových domů je x a Praha nebude dále Prahou takovou jakou si ji pamatujeme a mně to vadí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam