• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CNV: no právě, a vínové večerní na plesy už mám...
    CNV
    CNV --- ---
    Musela by sis to leda nechat přešít na šaty, i když je to skoro škoda stříhat.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak sjem dneska byla v ganze, naprosto mne uchvátila vínová vyšívaná hedvábná...ale pro ně bych neměla využití, na plesech dost tancuju a obávám se, že jít tam v sárí, za chvíli bych předvedla barvu spodního prádla...ale uvažuju na léto o nějakém polu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MILTIKI: zkus se tak za 14 dni podivat do Gangy,pokud ale chces prave zlato,tak to nemame
    MILTIKI
    MILTIKI --- ---
    nevíte, kde by se dala sehnat zlatá naučnička do nosu něco ve stylu listu (plochá destička)?díky:)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak mě napadlo, že bych vám mohla nabídnout výrobu šperků k vašim sárí. Mám poměrně velmi solidní výběr barev korálků i komponentů, takže není problém udělat šperk přesně k tomu vašemu sárí. Moje výtvory můžete najít na http://sihaja.woraif.cz
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: jen má jednu nevýhodu, je neuvěřitelně živý a v případě těžších sárí bez špendlíku do skladů = bez šance - aspoň tak u mého flitrového žoržetu... + je průsvitný až průhledný, ale tady platí není žoržet jako žoržet...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: žoržetové sárí je na omak velmi příjemná forma viskózy, sama mám několik kousků a je to něco geniálního! nepruží...
    krásně splývá svou vahou, dělá sám sklady a je fakt příjemný, jako jemné hedvábí... kdo nezkusil, nepochopí :o)
    CNV
    CNV --- ---
    Nevím, kam s touhle otázkou, ale asi přece jen sem: jak vypadá žoržetové sárí? Je to průhledné jako lehké viskózy, ale pokud se nemýlím, žoržet je lehce pružný - takže to sárí taky pruží? A jsou nějaká v Ganze?
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Obávám se, že už teď jsou nacpané regály, tak že bych si něco vybrala. Rozhodně stav bavlnkového regálu tomu včera odpovídal.
    http://sari.cz/obrazky/obchod/vybalovani1/bav-v.jpg
    CNV
    CNV --- ---
    Dobře, tak budou už v pátek maximálně nacpané regály, abych si něco vybrala? :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: nikdy tam nebude vše najednou... toť můj skromný názor :o)
    ono by se to ani nevešlo
    CNV
    CNV --- ---
    Když přijedu v pátek do Gangy, budou už v regálech všechny bavlny a viskózy?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    TRAMIN: to zcela určitě, tak pokud nějakou někdo má, sem s ní :-)
    CNV
    CNV --- ---
    Už bude ta nová zásilka?

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SIHAJA: super napad. Hlavne by bylo dobre dat tam i nejakou fotku jejich dila
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    budu přidávat kontakty na švadleny co šijí čoli na nástěnku
    MAGRATKA
    MAGRATKA --- ---
    TANAIS: a co třeba sukni nahoře úzkou a od kolen s kanýrem? Kombinuju takhle s tunikou a vypadá to moc hezky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    co clovek pri prochazce v Praze nenajde ;)foceno mobilem, tak pardon za kvalitu.

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    v angličtině, povídání o zdobení sárí
    http://www.pramanik.in/embroidered%20sarees.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam