• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: mně jenom štve, že když se někdo ohradí, že tu fakt probíráte věci úúúplně mimo mísu - svůj osobní život, tak to berete, že přeháníme.
    Založit si druhý klub byl určitě dobrý nápad!!! Ale to neznamená, že jakmile se tu někdo na něco zeptá, někdo něco napíše co nění jen výstavní skříň - protože takle jste si to nadefinovaly vy = SKLIBA a OLEJOVKA, a ještě možná některé další, tak posíláte lidi do vašeho ukecaného klubu, kde se to prostě na rovinu ztratí, a pak zde nejsou ty odpovědi.... mně přijde ustěpačné, že hned jakmile tu někdo něco napíše je zde lehce ironická poznámka, že zde se přece nic nepíše a s pozvánkou "pojdťe k nám".

    A ano, třeba si to moc beru, ale moje zkušenost mi říká, že je vždycky lepší si věci vyříkat než dělat, že nic.
    Když mně něco štve, tak mně to prostě štve a svůj názor řeknu. Dnes mně štve, že Olejovka tu při jakékoliv rozběhu diskuze hodí odkaz na ukecaný klub. Za chvilku mi začne školní rok a prostě nebudu mít čas číst váš čatovací klubík a je mi to prostě lidsky líto, žeo některé informace prostě přijdu.

    Navíc mi přijde, že správcová by se fakt měla vyjádřit. A jak se může vyjádřit, když ji hned smažeš příspěvky?!

    Prosím tento příspěvek nemazat, smažu si ho sama, až uznám za vhodné.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ok. Chcete na nastenku pravidla? To tady budeme jak ve Fotkach slecen z nyxu?
    patri sem: fotky,odkazy,informace
    nepatri sem: reseni kdo je vic OT, reseni co se smi a nesmi, hadani se o tom kdo si to vic bere. To si opravdu reste vedle.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GRETKA: ja to smazla
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN: protože riskujeme to, že se to bude znovu a znovu opakovat...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TRAMIN:"trochu jsem promazla diskutovani co je a neni OT. Za chvilku smazu i svuj prispevek."
    Mně přijde, že to není vhodné, správcová by se opravdu měla vyjádřit co si v diskuzi přeje a co ne. Navíc je jasné, že věci nebyli úplně dobře definovány, když tu "dochází" k takovýmto výměnám názorů...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    trochu jsem promazla diskutovani co je a neni OT. Za chvilku smazu i svuj prispevek.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SHISHKA: děkuji, když vidím počet zájemkyň, tak si teprv teď uvědomuji, že mám fakt štígro, že na mně počkalo!!! :)
    Myslím, že kdyby Verunka sehnala vlněné za nějakou nižší cenu (2 až 3 tisíce), tak to teď vypadá, že je má hned vyprodané... Mně se nechtělo do Gangy s tím, že bych tam nechala určitě víc než ty 3 a půl :D
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SHEEN: ano, ano vlna, prodavačka mně mela za fajnšmekra na materiály, tak jsem ji řekla, že mně k nákupu inspirovala ta zima :)
    a oni ho pritom zlevnily! ;) Ja vim, taky se mi zdalo celkem drahe.

    SKLIBA: No já taky :) Mám to tak, že jednou za čas přijedu do Čech a velice často, to co jsem si vyhlídla v Parisu už k mání není... A jeste tam jedno vlnene maji, ostatni uz prodali!!! Je to toto:

    Navic, to moje, na fotce vypada prudce krasne a sladene, ale kdyz jsem ho videla poprve na zivo, tak mne zarazili ty sedive zakonceni, co na tedle fotce skoro nejsou videt, ale pani mi vysvetlila, ze se spinou v Praze je to vyhoda - usoudila jsem, ze v Parisu je to to same :)) .
    Velke plus je, ze je hodne dlouhe :) . A ma i latku na coli, co je sofistikovana - vypada jak jednobarevna, ale kdyz se clovek podiva bliz, je se vzorem :) .
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    GRETKA: To je ta vlna, viď? Tak pak poreferuješ, líbila se mi na netu. Díky ceně, jsem to zatím nechala být.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    A teď jsem objevila: http://video.aol.com/video-detail/how-to-wear-a-sari-comment-mettre-un-saree/3829823384/?icid=VIDURVHOV06
    Je to ve francouzštině, první část klasika, druhá část jak nosit sárí bez spodničky + jak jej nosí rybářky :) tudíž si udělají gatě :))
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Dnes toto!!! :)

    Snad budu mít brzo fotku kde bude na mně :)))

    A opět řeším čoli, paní prodavačka v góvindě mi říkala, že v prosinci už by měli někoho mít kdo jim bude šít čolí, tak ať se když tak přijdu zeptat...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CNV: no právě, a vínové večerní na plesy už mám...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    SHAHLAH: a špendlíky pojistí případně zbytek
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MOIRAIN: Já v sárí na plesech tancuji běžne (včetně polky apod.) a zatím se nic trapného nestalo, z čehož vyplývá, že když je sárí správně uvázané a človek je na něj zvyklý, tak není třeba se bát :o)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MILTIKI: Pokud máš nos propíchnutý, doporučuji si pořídit klasickou naušnici (ty se dají sehnat ve všech tvarech) s trnem a ten ohnout (pak se dá nosit v nose), ten trik mi poradili v Góvindě ;)
    CNV
    CNV --- ---
    Musela by sis to leda nechat přešít na šaty, i když je to skoro škoda stříhat.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak sjem dneska byla v ganze, naprosto mne uchvátila vínová vyšívaná hedvábná...ale pro ně bych neměla využití, na plesech dost tancuju a obávám se, že jít tam v sárí, za chvíli bych předvedla barvu spodního prádla...ale uvažuju na léto o nějakém polu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MILTIKI: zkus se tak za 14 dni podivat do Gangy,pokud ale chces prave zlato,tak to nemame
    MILTIKI
    MILTIKI --- ---
    nevíte, kde by se dala sehnat zlatá naučnička do nosu něco ve stylu listu (plochá destička)?díky:)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak mě napadlo, že bych vám mohla nabídnout výrobu šperků k vašim sárí. Mám poměrně velmi solidní výběr barev korálků i komponentů, takže není problém udělat šperk přesně k tomu vašemu sárí. Moje výtvory můžete najít na http://sihaja.woraif.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam