• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    CNV
    CNV --- ---
    Myslím, že by se střih dal vymyslet podle obrázků, i když by to nebylo stejné jako od indického krejčího, který už s tím má zkušenosti.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RAILA: kdepak. Mozna se ti ho podari vygooglit,ale obecne se vi,ze kostym je draha a narocna zalezitost a nechava se sit v Indii az kdyz vis,ze budes opravdu vystupovat
    RAILA
    RAILA --- ---
    TRAMIN: Nebyly by někde i střihy?Plíís:)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Aha, jsem si říkala, že to je asi ušité. Zajímavě si s tím krejčí vyhraje.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: rasabihari je ta zena ve zlutozelenem ;) a ma na sobe kostym pro tanec bharatanatyam,ktery je usity ze sari.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Mám dotaz. Co má na sobě ta žena ve žlutozeleném?


    Tady je vidět ke konci dílu, jak tančí. Má pod tím zdá se nějaké kalhoty. Ale mně by zajímalo jak je uvázaný ten vršek. Nebo je to tak ušité?
    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10084897100-kluci-v-akci/206562221900020-04.09.2006-17:00.html
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: oki, díky moc za radu :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    pokud nejsi jedna z tech co jim musi ladit ponozky s ostatnim spodnim pradlem a tedy nepreziji nezaposity rozparek...Idealni je mit to tak po kolena. Vyssi uz ti ztraci smysl spodnicky a zacina to byt bederni rouska.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: takže stačí zapošít to nahoře aby se to nepáralo dál a ty podélný věci nechat?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: na prvni jsem ji udelala drasticky. Proste jsem roztrhla svy. Na druhe jsem to udelala nuzkama ve stejnem miste a vrsek zaposila. Ale ted jsem v obdobi kanyrovych spodnicek z Govindy a kdyz je potreba zateplit vic, beru pod ne klasickou uzkou s malyma rozparkama vepredu. Nebojim se do spodnicek smiknout ;)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    Tramin, jakým způsobem děláš rozparky na klasických spodničkách?
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Info k možnosti šití čolí v Góvindě přišlo... Tedy ne přímo info, ale zpráva, že bližší informace se brzy objeví na stránkách, Rodásí prý počítá, že tak do 14 dnů...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    v Punčochacha nebo jak si říkají mají teď akci na podkolenky, 4 za cenu 3, sice jsou to nedecentní vzorky, ale to mi neva, je to ta příjemná směs 80% bavlny plus nějaký elastan a tak
    lepení naprosto neřeším, přišla jsem totiž na způsob jak chodit aniž by mi to vadilo :o) chodím "dozadu", jako když jsme na tělocviku zakopávala v běhu, prostě zvedám nohu v koleni dozadu a kolenem už jdu dopředu, podkolenky už na koleni nemají jak lepit :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    Teďka jsem kupovala to, čemu říkám mikrovlákno :-), polyamid + 10% lycra v marks&spencer, balení po 3 (černá, šedá, hnědá) za 269, na omak taky jako bavlna a v kombinaci spodnička z Ga + kolopolo / normální polo to nelepí.

    pěkné punčochy mívají v Calzedonia, ale se sárí jsem to ještě nezkoušela.
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    ANNIKA: určitě mají je to firma Jell (www.jell.cz), ale jak jsem psala, na omak mi to příjde jako bavlna akorát se to nelepí :)
    CNV
    CNV --- ---
    Já mám taky radši punčochy, ale říkám si, že na zimu by to chtělo punčocháče, poněvadž punčochy nechávají odkryté právě ty nejdůležitější partie, které je nutné držet v teple :)
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    ZMYZULKA: A co na to říkají intimní partie? Obávám se, že ty moje by tolik uměliny nenadchlo... Nemají něco podobného ve verzi punčoch po stehna?
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    jo a vyzkoušeno i v rámci každodenního běhu na trajfl :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam