• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Kdo byl poslední odobu v Gante, jak to vypadá se zásobou krajkových choli?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a jeste jeden v polosari
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    kdyz byla rec o svatbach...


    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KLAIR: to delam na vlasech.
    CNV
    CNV --- ---
    Mně se osvědčilo přestříknout roztokem aviváže...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    antistaticky - to je hezké, ale neřeší to problém mechanický - prostě nemálo typů punčoch(áčů) je hrubých tak, že mechanicky prostě hrnou spodničku pryč... antistatických triků je spousta, ale na tohle nezabírají... z toho, co nebylo uvedeno ještě antistatický sprej, dá se stejně dobře nahradit lakem na vlasy
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    kdyžtak je stačí přejet vlhkýma rukama. to taky funguje antistaticky. a to jde kdekoliv
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    punčocháče - máti si je vždycky zlehka mázne nakrémovanýma rukama, aby nebyly tak elektrické a nelepily, ale na vlastní nohy to vyzkoušené nemám, vždycky ráno zapomenu.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Ad puncochy/ puncochace - nejvic se mi osvetcilo vzit si je doma na sebe & spodnicku a aspon chvilku v tom byt, velice rychle jsem prisla na to ktere jsou ok, ktere jsou "jde to" a ktere lepi, ze se to neda :)) I kdyz, jak se prida sari, tak to ztezkne a vetsinou se to spis zhorsi...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: fakt? to se mi u těch nových co mám ještě nestalo... ale dělaly mi to staré, pohorkové... to bude asi materiálem, obecně čím víc bavlny, tím menší pružení a tím míň drží na místě
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: no, asi ti nepomůžu, protože mám vytipovaná místa, kde vedou něco na nás prsatice, ale podle mne bys to mohla zkusit, jako ideální z hlediska střihů mi přijde Marks&Spencer, pak se dá občas ulovit něco v C&A... co se vypasovaných týče...
    v C&A na Letňanech jim snad každý den naváží nové kabáty a bundy na zimu, ale snad budou mít i v jinde po Praze
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    CNV: podvazky mám k polu odzkoušené - a jedny z levnějších podvazkových punčoch k tomu - s lepením se pola problém není, ovšem se spodničkou jsem to nezkoušela
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KATERINA: Já mám taky pocit, že mám ten svůj z HM, ale jistá si nejsem a už je to taky tak 2 roky zpátky
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: já pořizuju kabáty v HM ale to už je pár let zpět. dfoporučuju to zkusit na andělu :)
    CNV
    CNV --- ---
    SHEEN: Kup si podvazky a máš klid :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MAGRATKA:
    OLEJOVKA: Hmm, mně se podkolenky i nadkolenky srolovaly až ke kotníkům na cestě. Tak jsem to seznala jako nepříliš vhodný nápad. Nějak se to nesneslo s množstvím látky ve vrstvách asi.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KDE MAM SEHNAT VYPASOVANY KABATEK???? mam uplne presnou predstavu na zimu,ale nevim kde na nej. Ponco se ukazalo byt dost chlupaticim resenim
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MAGRATKA: jojo, podkolenky jsou ideální, na stehnech mě hřeje tuk :o) nadkonelnky se mi blbě rolujou ke koleni a přiškrcují pak krevní oběh...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam