• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: já pořizuju kabáty v HM ale to už je pár let zpět. dfoporučuju to zkusit na andělu :)
    CNV
    CNV --- ---
    SHEEN: Kup si podvazky a máš klid :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MAGRATKA:
    OLEJOVKA: Hmm, mně se podkolenky i nadkolenky srolovaly až ke kotníkům na cestě. Tak jsem to seznala jako nepříliš vhodný nápad. Nějak se to nesneslo s množstvím látky ve vrstvách asi.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KDE MAM SEHNAT VYPASOVANY KABATEK???? mam uplne presnou predstavu na zimu,ale nevim kde na nej. Ponco se ukazalo byt dost chlupaticim resenim
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MAGRATKA: jojo, podkolenky jsou ideální, na stehnech mě hřeje tuk :o) nadkonelnky se mi blbě rolujou ke koleni a přiškrcují pak krevní oběh...
    MAGRATKA
    MAGRATKA --- ---
    Ať žijí vrstvy :) Punčochy jsem letos zatím oblékla jednou a byla jsem v nich pod spodničkou a polosárím tak zpocená, že jsem je v práci hned měnila za podkolenky. Asi budu muset počkat na mrazy.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: jojo, vrstvit bavlnu. taky se mi osvědčily vysoké boty a kabátek ke kolenům. prodávaj se i takový tlustý vyteplený punčochy. i kyž to lepí, je to mnohem lepší, než když to jde až nahoru přes stehna a zima v tom není (nošeno i přes vánoce).
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: tahle ponča s velkými oky jsem viděla podšitá flaušem, tak si ho můžeš taky zkusit zateplit :o)
    a ano, rána jsou strašná, brrr...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Jinak s těm punčocháčema, koupila jsem něco, co označovali u Bati jako mikrovlákno. Lepí na spodničku moc.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Já mám pončo nepříliš teplé, jsou v něm velká oka a hodně profukuje. ... Ale odpoledne pak už teplo bylo. Jen ta rána.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    na zimu pomaha vrstveni a polosari. Lepsi nez viskoza rozhodne. A taky ponco si nemuzu vynachvalit.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CNV: A co našít tam ozdobný reflexní pruh? Ten by byl ještě účinnější. :-))))

    Jinak mlha dnes ošklivá, velká zima, měla jsem viskózu s bavlněnou spodničkou a silonkama a poprvé jsem za ten podzim měla dojem chladu. Ani dlouhý rukáv pod kabátkem mi moc nepomohl. :-(
    CNV
    CNV --- ---
    Takové jasně oranžové nebo žluté sárí by se teď dalo pokládat přímo za povinnou výbavu pro bezpečnější silniční provoz! Řidiči nás na rozdíl od šedivě zabundovaných spoluobčanek uvidí i v mlze na několik desítek metrů :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Co děláte v sobotu? Co takový podzimní sraz? Zaplaveme si v mlze, vydrží-li, uděláme nějaké mrazivé fotky a hlavně získáme odůvodnění vytáhnout ty nekzářivější barvy do ulic!
    CNV
    CNV --- ---
    Myslím, že by se střih dal vymyslet podle obrázků, i když by to nebylo stejné jako od indického krejčího, který už s tím má zkušenosti.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RAILA: kdepak. Mozna se ti ho podari vygooglit,ale obecne se vi,ze kostym je draha a narocna zalezitost a nechava se sit v Indii az kdyz vis,ze budes opravdu vystupovat
    RAILA
    RAILA --- ---
    TRAMIN: Nebyly by někde i střihy?Plíís:)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Aha, jsem si říkala, že to je asi ušité. Zajímavě si s tím krejčí vyhraje.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: rasabihari je ta zena ve zlutozelenem ;) a ma na sobe kostym pro tanec bharatanatyam,ktery je usity ze sari.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam