• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: ja jsem myslela,jestli vubec chce NEJAKE sari ;)

    ty sis koupila sari aniz bys vedela jak v nem vypadas? obecne v sari,ne v tom urcitem
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Ale dá, já si první sárí taky kupovala bez zkoušení ;o) Nehledě na to, že když člověk např. nakupuje přes eshop (ať už český nebo zahraniční), tak si sárí taky nemůže vyzkoušet... Plus si slečna nemusí hned nechat poslat sárí za 70 dolarů, v Indoš jsem potkala i sárí tak za 3 dolary :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PERTAKOIN: tak zase nevi jestli se ji bude sari libit obecne ;) myslim si,ze bez jedineho vyzkouseni se kupovat neda. A uz vubec ne prvni sari.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MISERY: Souhlasím s PERTAKOIN a kdyby se náhodou stalo, že by ti ono sárí opravdu nesedlo, tak se vždycky dá prodat :o) Jinak kusově nakupovat v Indii je samozřejmě o dost levnější (kor když člověk umí smlouvat) včetně poštovného, protože 1 sárí tolik neváží, neplatí se clo apod.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MISERY: podle mne stačí, když víš, jaké Ti sluší barvy, případně jak výrazný vzorek chceš a jinak Ti snad nemůže neslušet :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: mozna se radeji zastav v Ganze a vyzkousej si nekolik sari a uvidis.
    A co se tyka ceny sari...Problemu s nakupovanim v Indii je docela hodne. Pocinaje tim,ze te pri prvni prilezitosti podvedou az k tomu,ze nakoupit,zabalit, poslat a prodavat v CR taky neco stoji. A never tomu,ze tohle sari stoji 1500,-
    Podivej se na jakykoliv indicky web kde se prodavaji sari. To co posilas jsem nafotila ja a je to opravdu tezke hedvabi vysivane do nejmensich detailu.
    Pokud zadne sari nemas a tudiz v nem neumis existovat,bylo by skoda "vyhodit" 70 dolaru,ne?
    Radi te v Ganze uvidime. A na zacatku brezna bude nove zbozi
    MISERY
    MISERY --- ---
    Juuu ahoj, jsem se nejak zakoukala do sari, zatim zadny nemam, ale docela jsem na to nazhavena, jenom skoda, ze je ted zima, ze to bych umrzla (navic ja - zmrzlina, ktera se klepe i v perovy bunde).
    Ale mam kamarada v Indii a ten treba rikal, ze tohle sari http://www.sari.cz/zobraz.php?id_s=2977 ktery tady stoji skoro 15k, tak tam by se dalo koupit za cca 70 dolaru. Tak nevim, jestli ho mam "zneuzit" a nechat si sari poslat a riskovat to, ze mi nebude sluset a nebo si nejprve koupit nejaka sari u nas a az budu vedet, jake sari mi slusi, tak potom ho zneuzit :-)))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nevíte někdo, do kolika je dneska Ganga otevřená?
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    no, holky, dekuji MOC:-)
    RAILA
    RAILA --- ---
    HAVRAN_PIRKO: Máš nádherné dítě:)Jednou bude lámat jedno dívčí srdce za druhým a ani o tom chudák nebude vědět:))
    MAGRATKA
    MAGRATKA --- ---
    HAVRAN_PIRKO: Ježíši, ten je krásnej ! :-)))
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    HELGLU: Jaké DVD?
    HELGLU
    HELGLU --- ---
    holky tak DVD s břišním tancem je staženo, kdo má zájem ať mi písne do pošty, založím mu na projektu hell.capsa.cz přihlašovací údaje a odtud si to můžete volně sosat...
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    TRAMIN: v jednom mistnim kramku v malem mestecku na Mauriciu:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    HAVRAN_PIRKO: jejda,to je krasny klucina. Kde jsi sehnala kurtu? Tady nebo v Indosce?
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    syn:-)

    ELISAN
    ELISAN --- ---
    TRAMIN:
    Máš další fotky z toho představení? Ségra ztratila nabíječku do foťáku a my jsme nemohly fotit.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: oni pod to stejně nosí spíš už obyč. gatě


    HAVRAN_PIRKO: kurtu jsem příteli kupovala, kamarádka mi ji vezla z plzeňské vrindavany
    HAVRAN_PIRKO
    HAVRAN_PIRKO --- ---
    TRAMIN: DIKY MOC
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam