• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ale nechte toho, nebo se zacnu jeste cervenat :-) Takhle mne to naucila pani Zita noo :)))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Tý jo, taky na to koukám. Vždycky si s tím dám takovou práci a vůbec to nevypadá tak pěkně.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: juu dekuji :-)) ja si myslim, ze to jeste moc neumim, ale rozhodne to neni tak tezke, jak se to zprvu zdalo :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: ty umis pekne vazat ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak tady jsou ty slibene fotky. Na xicht se nekoukejte, je mi dneska nejak blbe
    (vcera jsem se rozhodovala v praci, jestli byt o hladu a nebo si dat neco u McDonalda...a mela jsem si vybrat spis to byt o hladu, nebylo by mi ted tak blbe)

    a vlecka vypada takto
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: fakt? máš foto?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak jedno hedvabne uz v ganze bylo...a ja i vim kdo ho ma doma
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Nestraš :oD
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: muselo by to být ovšem podšité :o)) a ideálně brokátové
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    OLEJOVKA: Mlč nebo si budeme muset do půl roku našetřit majlant. :-))))
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: hmmm, takové hedvábné kolopolo :oD
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Ukliďnuje mě jen to, že ještě nešije z hedvábí. :-))))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    jo jo,teste se. Nas krejsi je cim dal lepsi
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KATERINA: Nestraš. Jsou tam slíbená nějaká speciální polosárí z pěkných bavlnek a to je teda na mě silná káva.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    Doufám, že v nové zásilce budou dobře barevná kolopola... aneb už vím za co dám příští výplatu...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: jo jo tedka je tam Zita. To je profik ;)
    Ja uz se tam tak moc tesiiiiim. Az uz nebudu muset vstavat do blbe prace,ale do rozjasnene a melodicke Gangy. ufky jsem se zasnila
    MISERY
    MISERY --- ---
    CNV: urcite, ale az do pulnoci hniju v praci, takze bud hodne pozde v noci, nebo az zitra (jestli to stihnu), ale budu se snazit :-)
    CNV
    CNV --- ---
    MISERY: A bude ta fotka?
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Urcite, ale nejspis jeste driv, protoze potrebuju nejake doplnky :-) A taky mozna si jeste vyzkouset par sari, dokavad tam neni tak narvano (to mi bylo doporuceno), abych si vyzkousela, jake barvy mi slusi a jakou bych mela dalsi predstavu o sari. Co se mi opravdu moc libilo, byl pristup pani prodavajici, pekne mi to vysvetlila, jak se to uvazuje, vybrala mi i dalsi pekna sari na vyzkouseni (nakonec jsem si vlastne vzala jedno z tech, ktere mi vybrala ona) a vubec to bylo moc fajn odpoledne, kdybych nemusela do prace, byla bych tam urcite dele :-)))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: gratulace.
    stav se v pulce brezna,budou novinky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam