• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MISERY
    MISERY --- ---
    BIDA: dik :)
    SKLIBA: figl? no to jsem puvodne myslela, ze se zeptam tady vas :D Ale teda ja jsem si vymyslela takovej zpusob, ze proste pravou rukou si podrzim ten zacatek, pak udelam prvni sklad, necham ho volne splyvat a prichytim si pravou rukou ten kus sari. Pak k nemu udelam dalsi sklad, prichytim zase pravou rukou a levou rukou si je chytnu oba dva, natahnu je a pravou rukou popoustim sari tak, az je ten sklad stejne dlouhej, jako prvni. Treti pak takhle pomeruju s druhym a tak dale a tak dale. Snad jsem to vysvetlila spravne :) No a kdyz jsou sklady hotove, tak je vsechny posbiram levou rukou, srovnam, trosku vyklepu, aby se narovnaly a zastrcim :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MISERY: teda ty sklady jsou ukázkové... to se mi nikdy nepodaří :-( je v tom nějaký fígl?
    BIDA
    BIDA --- ---
    MISERY: hezka holka v hezkym sari, slusi to to :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Pro jistotu sem dám:

    bibiana27 - 17.02.09 17:41:50
    Ebay a slevy
    Tak mile damy, jestli nevite co s penezi, tak na ebay ma muj oblibeny prodejce salwarku na vsechny sve kousky 20% slevy a slevy se tykaji i kundan setu. Tak pokud nekdo uvazujete o prvni koupi salwarku na miru, mate sanci :
    Po otevreni kliknete na jeho ikonku nahore a jste tam.
    www.Ladies-Den.com

    bibiana27 - 18.02.09 09:18:47
    RE: Ebay a...
    Toho jsem se taky strasne bala, dala jsem vsude +2 cm a pak mi to strasne padalo. Tunika mi na bocich jeste asi o 8 cm sirsi nez treba. Ja mam s nim velmi dobre zkusenosti, poslala jsem pak miry opravdu na telo a jeste jsem je mela volne. To oranzovy salwarek co jsem mela v Tropisolu byl od nej.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: tenka bavlna. Podobne byly tanecni polosari v Ganze
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Co je to za materiál?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a tribarevna v delce 96cm. Cena u obou 400,-
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    objednala jsem si sukne a kdyz jsem je vybalila,zjistila jsem,ze mi chybi dobrych 5cm ke spokojenosti...tudiz prenecham nejake nizsi zajemkyni.
    Zeleno-oranzova sukne 103cm dlouha. Po cele delce zrcatka.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: klasika. Me jeste zadny Ind neveril,ze se oblekam sama a ze jsem se to naucila od Cesky ;)
    Jednou za mnou v Lucerne bezela nejaka mlada Indka pres celou pasaz,aby si me vyfotila ;)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MISERY: Mox sluší a máš ho uvázané opravdu skvěle ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    OLEJOVKA: Jo, no vcera jsem si to v obchode zkusila asi 4x sama, kdyz jsem si zkousela ruzna sari a vecer jsem pak prisla domu uplne tuha, ze jsem jen tak tak zalezla do postele, takze jak jsem se dneska probudila, osprchovala, tak jsem na to hned vlitla no a tohle je na druhy pokus, poprve jsem si udelala moc dlouhou vlecku.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MISERY: přidávám se - pokud to byl některý z prvních pokusů o samotě, zasloužíš jedničku s hvězdičkou :o)
    ty sklady táhnou dolů vždycky, a hlavně když pak ujde člověk pár kroků, přestane záležet na utažení spodničky, prostě se o ně začneš přerážet :o) takže si je rovnou zastrkej víc, ono se to tíhou samo srovná...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak to jste mne strasne potesily, vazne. Mimochodem ten kamarad Ind se mne ptal, kdo me to naucil oblekat, tak jsem mu rikala, ze pani v obchode a on rekl, ze to musela byt urcite Indka :-) To budu muset pani Zite rict, to bude urcite potesena :-)

    CNV: Jojo, mas pravdu, mam to trochu vepredu delsi, ja si myslim, ze mam malo utahnutou tu spodnicku, ze mi to trosku tahaji dolu ty sklady, jeste to musim dopilovat :)

    Hlavne uz aby bylo hezky, v tom snehu se mi to valet fakt nechce :(
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    MISERY: opravdu hezké, i barevně a vzorově jsi moc hezky vybrala, sluší :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MISERY: tak to je nádhera
    CNV
    CNV --- ---
    Mně se zdá, že ho máš možná vzadu trochu kratší než vepředu (vepředu na zem a vzadu nad paty), což je chyba, kterou napoprvé udělá ovšem každý :) Ale sklady jsou perfektní, jako podle pravítka.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ale nechte toho, nebo se zacnu jeste cervenat :-) Takhle mne to naucila pani Zita noo :)))
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Tý jo, taky na to koukám. Vždycky si s tím dám takovou práci a vůbec to nevypadá tak pěkně.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: juu dekuji :-)) ja si myslim, ze to jeste moc neumim, ale rozhodne to neni tak tezke, jak se to zprvu zdalo :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: ty umis pekne vazat ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak tady jsou ty slibene fotky. Na xicht se nekoukejte, je mi dneska nejak blbe
    (vcera jsem se rozhodovala v praci, jestli byt o hladu a nebo si dat neco u McDonalda...a mela jsem si vybrat spis to byt o hladu, nebylo by mi ted tak blbe)

    a vlecka vypada takto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam