• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    CNV
    CNV --- ---
    Je to určitě hedvábí? Mně to přijde jako typická oboustranná viskóza.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Spolužačka před dvěma lety na našem maturáku měla přenádherné hedvábko:)



    CNV
    CNV --- ---
    Na Oscarech bylo fajn bollywoodské vystoupení - patrně na počest Milionáře z chatrče. Vzhledem k popularitě tohohle filmu by mohla indická móda zase zaznamenat období zvýšené popularity...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: ty modre saty jsou kraaaasneeeee a sari samozrejme taky
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA: Do Apedu, beztak :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: kam chodí na takové pěkné látky? ta slečna s cylindrem
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    CNV: tohle sárí je úchvatný..
    CNV
    CNV --- ---
    To je prý za maturiťáku oděvní školy, takže většina si šila sama. Slečna v cylindru vypadá skvěle.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    'Ale ta vedle ní taky nevypadá špatně. Konečně zase někdo originální kdo ví co mu sedí:D
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CNV: a navic v sandalkach :)))
    CNV
    CNV --- ---
    Ve fotkách z plesů je zase slečna v sárí na maturiťáku:
    MISERY
    MISERY --- ---
    BIDA: dik :)
    SKLIBA: figl? no to jsem puvodne myslela, ze se zeptam tady vas :D Ale teda ja jsem si vymyslela takovej zpusob, ze proste pravou rukou si podrzim ten zacatek, pak udelam prvni sklad, necham ho volne splyvat a prichytim si pravou rukou ten kus sari. Pak k nemu udelam dalsi sklad, prichytim zase pravou rukou a levou rukou si je chytnu oba dva, natahnu je a pravou rukou popoustim sari tak, az je ten sklad stejne dlouhej, jako prvni. Treti pak takhle pomeruju s druhym a tak dale a tak dale. Snad jsem to vysvetlila spravne :) No a kdyz jsou sklady hotove, tak je vsechny posbiram levou rukou, srovnam, trosku vyklepu, aby se narovnaly a zastrcim :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MISERY: teda ty sklady jsou ukázkové... to se mi nikdy nepodaří :-( je v tom nějaký fígl?
    BIDA
    BIDA --- ---
    MISERY: hezka holka v hezkym sari, slusi to to :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Pro jistotu sem dám:

    bibiana27 - 17.02.09 17:41:50
    Ebay a slevy
    Tak mile damy, jestli nevite co s penezi, tak na ebay ma muj oblibeny prodejce salwarku na vsechny sve kousky 20% slevy a slevy se tykaji i kundan setu. Tak pokud nekdo uvazujete o prvni koupi salwarku na miru, mate sanci :
    Po otevreni kliknete na jeho ikonku nahore a jste tam.
    www.Ladies-Den.com

    bibiana27 - 18.02.09 09:18:47
    RE: Ebay a...
    Toho jsem se taky strasne bala, dala jsem vsude +2 cm a pak mi to strasne padalo. Tunika mi na bocich jeste asi o 8 cm sirsi nez treba. Ja mam s nim velmi dobre zkusenosti, poslala jsem pak miry opravdu na telo a jeste jsem je mela volne. To oranzovy salwarek co jsem mela v Tropisolu byl od nej.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: tenka bavlna. Podobne byly tanecni polosari v Ganze
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Co je to za materiál?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    a tribarevna v delce 96cm. Cena u obou 400,-
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    objednala jsem si sukne a kdyz jsem je vybalila,zjistila jsem,ze mi chybi dobrych 5cm ke spokojenosti...tudiz prenecham nejake nizsi zajemkyni.
    Zeleno-oranzova sukne 103cm dlouha. Po cele delce zrcatka.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: klasika. Me jeste zadny Ind neveril,ze se oblekam sama a ze jsem se to naucila od Cesky ;)
    Jednou za mnou v Lucerne bezela nejaka mlada Indka pres celou pasaz,aby si me vyfotila ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam