• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MISERY
    MISERY --- ---
    tak tohle nepobiram ani nahodou http://www.youtube.com/watch?v=s11X7c4ZY0k
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: áno, bylas tam?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SHAHLAH: Myslíš u Křížíkovy?
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: U nás na osmičce nedávno otevřeli nový Beas-dokonce samooblužný, tak jsem zvědavá, nebyla jste tam některá?
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    SHEEN: To znám, mě se to zase kroutí asi vlhkem z mapařovačky, žehlím to tak, že po přežehlení to držím rukou držím ještě chvíli vyrovnané, nebo zatížím knihou.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Heh, dneska jsem se šla nadlábnout do Beasu na IPáku, cestou z tance... a od vedlejšího stolu na mně každou chvíli koukal nějaký Ind a občas i jeho kamarád. Nechápala jsem, co se děje, dokud mi nedošlo, že mám na kabátě vyloženou dhupattu:D když jsem vstala a oblékala si kabát (měla jsem lehengu od téhož polo a svetr), tak se začali i zajímavě usmívat:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    hmm tak nevim proc,ale najednou to nefunguje
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Kate Hudson a sari by Dior
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: pošli ilustrační foto :o) třeba by to šlo prohnat mandlem? podle mne by ti to klidně někde projeli, je to koneckonců pruh látky
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    SHEEN: no jeste jsi mi nedala vecdet jestli ty saty muzu usit z toho co mame...je to svetle nakonec :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: No, jo, ale to se moc nedá,. protože těch zohýbání je tam hodně a vedou různými směry. ... No budu muset to své další sárí podobného typu prát ještě opatrněji a zkusit se nedotknout toho lemu, abych ho náhodou nezmáčkla.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: hmm tak to potom nevim. Ale jestli je to zari, tak nemas moc sanci. Leda to slozit opacne. Protoze to je proste tenky dratek a ten zehlickou nenapravis
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Kupodivu ne. Jemně jsem to opláchla v ruce. Šlo mi jen o to, dostat z toho prach a trochu toho aroma barev a tak. Nevím, jestli jsem to nějak nezmáčkla u toho. Ale to by snad nemělo až tak vadit, když to bylo jen jemně rukou a ne ve ždímačce.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: nepralas to doufam v pracce?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Když jsme u těch lemů, nevíte někdo trik na vyšívaný zari lem an hedvábí, který se krčí a nejde vyžehlit pěkně? Mám ten problém u úplně nového Mysorského sárí. Lem je po prvním vyprání zohýbaný a dost je to viditelné. Zkoušela jsem to žehlit navlhčené, napařit, pod vlhkým hadrem a nic, stále je to zohýbané.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: jojo, např. já byla donucena přemoci svou vrozenou lenost a podšít vyšívený hedvábný lem... udělala jsem to tenkou bavlnou, aby to moc netáhlo látku
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    SHARKIE: SHARKIE: Já mám podobně vytahané nitky od bot s našitými kamínky, některé se mi povedlo nasoukat zpět, jinak je asi opravdu nejlepší čouhající nitě odstřihnout, případně vzniklé "díry" ve vzoru poopravit podobnou zlatou nitkou, aby nekřičely do světa...
    CAMELLA: Souhlas, myšouni by se pěkně pustili i do látky a s vykousanými kousky šup do pelíšku :)))
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    CAMELLA: mysaci su zlaticka a k obleceniu sa v podstate nedostanu ;)


    LAIRE: ono to je vytahane z vonkajsej strany, nie z vnutornej :(
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    OLEJOVKA: To podšití vyšívaného lemu tu někdo zmiňoval jako běžnou úpravu sárí pro nošení. No jsem zvědavá, jak časem dopadnou mé lemy.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LAIRE: mno co víš, ja si docela dovedu představit, že by se spokojili s takovymhle škoděním na několika místech :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam