• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    VEVERICE: fakt se nesplha po spodnicce? to bylo jedine co mam proti bavlnam...hmm musim vyzkouset
    MAHAMAJA
    MAHAMAJA --- ---
    Ad video: taky se tak motám, ale ve videu je zajímavý trik, že se volná látka zastrčí ještě před uděláním skladů. To jsem netušila.

    http://www.youtube.com/watch?v=YJDCGcSQmkw&NR=1
    Tady zase zajímavý trik, jak na elegantní úvaz s "volnou vlečkou" .
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MISERY: pokud není průsvitná, proč by ne?
    MISERY
    MISERY --- ---
    hele na viskozy se asi neda nasit ta podsivka co? to by vypadalo blbe hm?
    ZNAJ
    ZNAJ --- ---
    Sharkie: odstrihnout a opalit zbytky nitek zapalovacem, funguje to, zacistuju takhle sari jako zaclony, protoze tu nemam sici stroj :)
    VEVERICE
    VEVERICE --- ---
    Sharkie: Osobne bych protahla vytahane nitky na vnitrni stranu a tam je jen zauzlikovala k sobe, aby se nemohly vytahovat, strihat bych si netroufla.
    A pak bych lem podsila balvnenou podsadkou. Jedno saricko, co sem koupila z druhe ruky tak bylo podsite a pozdeji sem si podle toho podsila ostatni bavlnky (cca 150 cm dlouhy pruh latky), pokud nemam stejnou barvu latky, tak to neresim a podsivam tou, co mam, stejne to neni videt a spodnicku taky nosim nabezovele barvy. Lem je tak chraneny a navic se mi i prestaly bavlnky vyhrnovat pri chuzi po spodnicce nahoru.

    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MISERY: Tohle dělám s oblibou s bavlnou. Přijde mi, že to pak dokážu vše udělat mnohem úhlednější než, když nejdříve naskládám a pak se snažím tu vlečkou obtáhnout kolem těla.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: souhlas, na tom nic není, já se tak sářím, když mám víc času a chci si dát extra záležet :o)
    SHARKIE: Budu držet palce ;)
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    dik vsetkym za rady co so zranenym sarickom ;) skusim ho este zachranit, dodali ste mi odvahu, ze to nie je stratene, takze az budem mat trosku viac casu, tak sa donho pustim a dam potom vediet, ako dopadla zachranna akcia a ci pacient prezil ;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    MISERY: Takhle naučili oblékat sárí známou, která byla v Indii pomáhat se stavbou školy při faře. Taky jsem se tehdy divila...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MISERY: co na tom? nejdřív jí vyskládala sklady na rameni a až pak ze zbytku udělala ty na břiše
    MISERY
    MISERY --- ---
    tak tohle nepobiram ani nahodou http://www.youtube.com/watch?v=s11X7c4ZY0k
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: áno, bylas tam?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SHAHLAH: Myslíš u Křížíkovy?
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: U nás na osmičce nedávno otevřeli nový Beas-dokonce samooblužný, tak jsem zvědavá, nebyla jste tam některá?
    PAFFQ
    PAFFQ --- ---
    SHEEN: To znám, mě se to zase kroutí asi vlhkem z mapařovačky, žehlím to tak, že po přežehlení to držím rukou držím ještě chvíli vyrovnané, nebo zatížím knihou.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Heh, dneska jsem se šla nadlábnout do Beasu na IPáku, cestou z tance... a od vedlejšího stolu na mně každou chvíli koukal nějaký Ind a občas i jeho kamarád. Nechápala jsem, co se děje, dokud mi nedošlo, že mám na kabátě vyloženou dhupattu:D když jsem vstala a oblékala si kabát (měla jsem lehengu od téhož polo a svetr), tak se začali i zajímavě usmívat:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    hmm tak nevim proc,ale najednou to nefunguje
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Kate Hudson a sari by Dior
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SHEEN: pošli ilustrační foto :o) třeba by to šlo prohnat mandlem? podle mne by ti to klidně někde projeli, je to koneckonců pruh látky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam