• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    QUERER
    QUERER --- ---
    CNV: děkuji :)))

    TRAMIN: a to jsou účty placené či nikoliv?
    CNV
    CNV --- ---
    Dovolila jsem si otočit, taky se mi nechce kroutit hlavu :)

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Osmeho kvetna bude Ganga otevrena do dvou hodin odpoledne. Idealni prilezitost pro mimoprazske ci pracujici zakaznice.
    http://www.ganga.cz/kdejsme.html
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: a ja tu zas nebudu.....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Vazene sariholicky.
    Vetsina z vas pomahala detickam,kravickam a jinym zivocichum v Indii. Proto verim, ze mate k pomoci blizko. Jak uz nektere vite, mame moznost pomahat dal, tentokrat tady v Cechach.
    Domov Sue Ryder v Michelskem dvore porada 22.4. indicky vecer a my jsme byly pozadany o modni prehlidku jako prezentaci indickeho odivani. Pripadne i jakoukoliv dalsi cinnost spjatou s Indii.
    Proto svolavam vsechny sariholicky, ktere by se chtely zapojit do modni prehlidky. Staci vzit par svych nejlepsich kousku, dobrou naladu a vyrazit s nami.
    Pokud chcete a mate cas ve stredu 22.4 po osme hodine vecer, ozvete se mi do posty.
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA: Dík... kouknu do nějakého bižu krámu, to mě nenapadlo.

    TRAMIN: Vyšít bych si mohla sama :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: ja si koupila v sekaci ve Stepanske cerveny vysivany na zavazovani
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: v Pink měli takový šikovný z větších stříbrných kruhů...
    CNV
    CNV --- ---
    Poraďte, kde sehnat pěkný pásek na přepásání sárí. Respektive jaký vůbec použít. Nechci cingrlátkový - tj. ne moc indický, ale normální "evropský" pásek taky použít nemůžu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    protoze jsem z byvale prace zvykla vychazet lidem maximalne vstric a posouvat jejich podnety dal, rozhodla jsem se, ze to zkusim i tentokrat. Vcera me jedna zakaznice privedla na dobry napad a ja si rikam, co kdyz je mezi vami nejaky dalsi zlepsovak...
    Takze
    Pokud chcete rict svuj nazor,navrh,pochvalu ci stiznost na GANGU, napiste mi mail. Pokud to bude v mych silach, odpovim na vsechny a budu si pilne zapisovat vase pripominky a uvidime, co vymyslime.
    nailah@seznam.cz
    CNV
    CNV --- ---
    Ta MODRÁ!
    CNV
    CNV --- ---
    Tohle je zajímavá kombinace barev:
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Jen pripominam. Kdo by se chtel pridat k aprilovemu srazu 1.4.2009 v 11.45 - 12.15 (ano,sraz bude maximalne pulhodinovy) na Staromaku v Praze a kouknout se na jinak nejruznejsi "cvoky", tak se za nama prijdte podivat na pravidelne nepravidelny sraz vyznavacu geocachingu :) Budu tam a rada uvidim nekoho hajiciho sariholicke barvy.
    HELGLU
    HELGLU --- ---
    Václavák je hroznej, my chodíme do Lucerny na tanec a vecer cestou domu se za náma vždycky táhnout černoši a snaží se nás sbalit :-).
    Zjevně pro zelenou kartu cokoli ;-).
    MISERY
    MISERY --- ---
    tak dneska bylo moc pekne, tak jsem si vzala sari a sla ven a na Vaclavaku na mne volal ten typek, co je navlecenej celej v zelenym a laka lidi do Irish Pubu, ze mam krasny saty :) (mam sari zelene jako shamrock hihi)
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    VEVERICE:
    OLEJOVKA:

    kuji dámy :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SIHAJA: já bych tot ak neřešila, dělala jsem lem žlutého hedvábí a použila jsem pruh ze starého prostěradla :o)) stejně to není vidět a tohle mělo vhodnou tenkost a měkkost
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN:
    VEVERICE: Hmm, tak tohle jsme u bavlnek zatím nepozorovala. Mně bohužel šplhají spodnice nahoru po punčochách až nad kolena, což v extrému dojde až k tomu, že s emi sklad přilepí ze zadu na lýtko nohy a doslova mit o sváže nohy. A to mi dělá u balny i hedvábí, prostě je to funkce spodničky.
    VEVERICE
    VEVERICE --- ---
    SIHAJA: Co sezenu za nejtenci, bohuzel barevne tenke moc neni nebo sem na ni nenarazila, ale je fakt, ze sem hledala jen narazove u Mraze a Flex-texu, kde sem koupila hnedou, a pak ve Vlasimi sem sehnala zelenou a cervenou. Jinak siju z latky z Ikey - bomull - nebelena bavlna za 59 Kc, mam z ni spodnice a podsivky na vetsine bavlnek, je dobra.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    VEVERICE: No, já jen chtěla vědět, jak moc barbar budu, když to vezmu strojem ;-)
    Minimálně budeme 2
    Co používáš za balvnu? metráž nějaké co nejtenší? kde ji kupuješ? (Praha?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam