• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: nebude, ale o tyden pozdeji 8.5 ano
    CNV
    CNV --- ---
    Bude Ganga otevřená 1. května?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN --- --- 13:27:19 24.4.2009

    ABYCH NEZAPOMELA

    V GANZE je ted mozne zakoupit i darkove poukazy. V hodnotach 500,1000, 1500 a 2000,-
    Jejich pouziti je mozne pouze v kamennem obchode a jinak pro ne plati klasicke podminky.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: záleží na nastavení, můžeš si vybrat myslím 3 nebo 4 velikosti, ve kterých se ti fotky budou nahrávat + to během nahrávání fotky ještě optimalizuje, takže vypadají hezky - a je to bez práce
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    QUERER: to je zdarma. rajce ti zmensi obrazky,ale picasa od googlu ti je snad necha jake byly
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    QUERER: googlová picasa je zadarmo, pokud ti stačí "jen" 1GB prostoru... a má velmi příjemné uživatelské rozhraní
    QUERER
    QUERER --- ---
    CNV: děkuji :)))

    TRAMIN: a to jsou účty placené či nikoliv?
    CNV
    CNV --- ---
    Dovolila jsem si otočit, taky se mi nechce kroutit hlavu :)

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Osmeho kvetna bude Ganga otevrena do dvou hodin odpoledne. Idealni prilezitost pro mimoprazske ci pracujici zakaznice.
    http://www.ganga.cz/kdejsme.html
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: a ja tu zas nebudu.....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Vazene sariholicky.
    Vetsina z vas pomahala detickam,kravickam a jinym zivocichum v Indii. Proto verim, ze mate k pomoci blizko. Jak uz nektere vite, mame moznost pomahat dal, tentokrat tady v Cechach.
    Domov Sue Ryder v Michelskem dvore porada 22.4. indicky vecer a my jsme byly pozadany o modni prehlidku jako prezentaci indickeho odivani. Pripadne i jakoukoliv dalsi cinnost spjatou s Indii.
    Proto svolavam vsechny sariholicky, ktere by se chtely zapojit do modni prehlidky. Staci vzit par svych nejlepsich kousku, dobrou naladu a vyrazit s nami.
    Pokud chcete a mate cas ve stredu 22.4 po osme hodine vecer, ozvete se mi do posty.
    CNV
    CNV --- ---
    OLEJOVKA: Dík... kouknu do nějakého bižu krámu, to mě nenapadlo.

    TRAMIN: Vyšít bych si mohla sama :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: ja si koupila v sekaci ve Stepanske cerveny vysivany na zavazovani
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    CNV: v Pink měli takový šikovný z větších stříbrných kruhů...
    CNV
    CNV --- ---
    Poraďte, kde sehnat pěkný pásek na přepásání sárí. Respektive jaký vůbec použít. Nechci cingrlátkový - tj. ne moc indický, ale normální "evropský" pásek taky použít nemůžu.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    protoze jsem z byvale prace zvykla vychazet lidem maximalne vstric a posouvat jejich podnety dal, rozhodla jsem se, ze to zkusim i tentokrat. Vcera me jedna zakaznice privedla na dobry napad a ja si rikam, co kdyz je mezi vami nejaky dalsi zlepsovak...
    Takze
    Pokud chcete rict svuj nazor,navrh,pochvalu ci stiznost na GANGU, napiste mi mail. Pokud to bude v mych silach, odpovim na vsechny a budu si pilne zapisovat vase pripominky a uvidime, co vymyslime.
    nailah@seznam.cz
    CNV
    CNV --- ---
    Ta MODRÁ!
    CNV
    CNV --- ---
    Tohle je zajímavá kombinace barev:
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Jen pripominam. Kdo by se chtel pridat k aprilovemu srazu 1.4.2009 v 11.45 - 12.15 (ano,sraz bude maximalne pulhodinovy) na Staromaku v Praze a kouknout se na jinak nejruznejsi "cvoky", tak se za nama prijdte podivat na pravidelne nepravidelny sraz vyznavacu geocachingu :) Budu tam a rada uvidim nekoho hajiciho sariholicke barvy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam