• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SHAHLAH: nevím, doufám, že mě Ivana přijme mezi nejpokročilejší zase. I když budu značně pokulhávat, já už asi fakt nic neumim. Ale jde o to, že tam asi všechny znám :)

    SKLIBA: zas tak dobře v tom nevypadám, že bych se potřebovala hned fotit :))))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nevim proc jsem v tohle sari neverila a udelala z nej domaci ubor ;)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TANAIS: Do jaké skupiny budeš chodit? :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TANAIS: tak se nám v něm ukaž :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Včera jsem si v ganze koupila jednobarevné vínové polosárí - sukně + šátek, čoli jsem si dokupovala (v září začínám zas chodit na kathak). Vcelku mě dost překvapilo, jak kvalitně je šitá sukně. Na Indii fakt dobrý :)
    Na postavě vypadá moc hezky.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: samozrejme. Material lze pouze odhadovat. Asi je to ostesti i zkusenostech. Casem se to podle me pozna i z fotky. Alespon okrajove
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Jasně, nákup z ebay je vždycky riskantní (nejen co se sárí týká), ale může se to vyplatit - já mám z ebay sárí dvě a obě vypadají v reálu líp než na fotce a jsou vyjímečně pohodlná :o) Nehledě na to, že jestli bude sárí příjemné člověk nepozná ani když nakupuje v eshopu Gangy nebo Góvindy ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    A to jsme zpatky u jadra problemu...
    Jak poznam, ze bude to sari prijemne? Nebo ze to bude vypadat jako na fotce? Klasicky problem kupovani z eBay je, ze zbozi vypada o tridu hur nez na fotce...
    Ale barvicky se mi libi...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KATERINA: Ona není "pláštěnka" jako "pláštěnka" :o) Mám pár takových, které jsou moc příjemné a jednu, která je vyloženě jako gumová pláštěnka (nedýchá a je v ní šílené vedro), a ta na nošení rozhodně příjemná není... Alespoň mně ne... Uvažuju, že ji pošlu dál...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TABBY: mně jsou "pláštěnky" docela příjemné, o moc příjemnější než třeba "papersilk"
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Termin "plastenka" napovida, jak se v tom clovek citi?
    CNV
    CNV --- ---
    TRAMIN: Podle toho, co jsem četla, je "art silk" - tedy umělé/imitované hedvábí - rayon neboli viskóza. Ale jsem si jistá, že se do toho schová ledacos.
    Každopádně já objednávat nebudu, mám teď sárí dost.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: art silk neni viskoza...
    art silk (jak uz je jasne z nazvu) je imitace hedvabi. Tudiz takzvana PLASTENKA
    bavlna je COTTON
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    CNV:nejvíc se mi líbila tahle, ale v zásadě jakákoli červená dobrá. Jak poznám, že se jedná o bavlnu?
    CNV
    CNV --- ---
    KATERINA: Nevím, kterou přesně myslíš, ale většina je bavlna plus "art silk", což by měla být, jestli se nepletu, viskóza, PES asi ne. Čisté bavlny jsou tam taky, ale ne ty barevné.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    CNV: zrovna ta červená-jestli je to bavlna - by stála za to. Ale mám strach, že moje němčina není dost silná abych zvládla nákup...
    CNV
    CNV --- ---
    Našla jsem eBay shop se sárími za směšné ceny:
    http://stores.shop.ebay.de/sari-indien_Stoff-Kleid-Bluse-Schal-Tuch_W0QQ_fsubZ18411851QQ_sidZ106725812QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322
    akorát to není žádné "seide", ale bavlna nebo polybavlna. Ale barvičky pěkné :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    OLEJOVKA: Jé, já to chtěla hodit vedle, nevadí... Díky, taky doufám :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam