• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TRAMIN: prodano
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: ach, ten rajastanek se mi libi...potvora..je to viskozka nebo bavlnka?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tamilska bavlnka s vysivkou. Jednou vyprana. Prodavam protoze je mi po vyprani kratka. Ted ma asi 105 cm. PC 1900,- ted 900,-
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: kdepak, nevejde se mi to do skrine...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: copak, definitivně končíš s červenou?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Na prodej. Jde o cast opravdu opecovavane sbirky, takze jako nove ;)
    http://imb.lide.cz/big/4A250D2D86CD1274F89B0100.jpg?#66081184
    cerveny Rajastan. Cena 400,-
    http://imb.lide.cz/big/484D8751C0668E3FE6F20000.jpg?#33797413
    bengalska cervena, trpytky a tisk. Cena 500,-
    http://imb.lide.cz/big/47012051E5A580DCDE0F0100.jpg?#21353594
    tradicni kousek, tisk. Tady byla nehoda. Na spodnim lemu trochu chycene od sucheho zipu. 300,-
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TANAIS: Tak se třebas potkáme alespoň na seminářích Anežky nebo Sandipa :o) Ale to už je na jinou diskuzi, už mlčím :X
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: jeeej, tobe to zas moc slusi!!!
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SHAHLAH: nevím, doufám, že mě Ivana přijme mezi nejpokročilejší zase. I když budu značně pokulhávat, já už asi fakt nic neumim. Ale jde o to, že tam asi všechny znám :)

    SKLIBA: zas tak dobře v tom nevypadám, že bych se potřebovala hned fotit :))))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nevim proc jsem v tohle sari neverila a udelala z nej domaci ubor ;)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TANAIS: Do jaké skupiny budeš chodit? :o)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TANAIS: tak se nám v něm ukaž :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Včera jsem si v ganze koupila jednobarevné vínové polosárí - sukně + šátek, čoli jsem si dokupovala (v září začínám zas chodit na kathak). Vcelku mě dost překvapilo, jak kvalitně je šitá sukně. Na Indii fakt dobrý :)
    Na postavě vypadá moc hezky.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: samozrejme. Material lze pouze odhadovat. Asi je to ostesti i zkusenostech. Casem se to podle me pozna i z fotky. Alespon okrajove
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    TRAMIN: Jasně, nákup z ebay je vždycky riskantní (nejen co se sárí týká), ale může se to vyplatit - já mám z ebay sárí dvě a obě vypadají v reálu líp než na fotce a jsou vyjímečně pohodlná :o) Nehledě na to, že jestli bude sárí příjemné člověk nepozná ani když nakupuje v eshopu Gangy nebo Góvindy ;)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    A to jsme zpatky u jadra problemu...
    Jak poznam, ze bude to sari prijemne? Nebo ze to bude vypadat jako na fotce? Klasicky problem kupovani z eBay je, ze zbozi vypada o tridu hur nez na fotce...
    Ale barvicky se mi libi...
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    KATERINA: Ona není "pláštěnka" jako "pláštěnka" :o) Mám pár takových, které jsou moc příjemné a jednu, která je vyloženě jako gumová pláštěnka (nedýchá a je v ní šílené vedro), a ta na nošení rozhodně příjemná není... Alespoň mně ne... Uvažuju, že ji pošlu dál...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TABBY: mně jsou "pláštěnky" docela příjemné, o moc příjemnější než třeba "papersilk"
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Termin "plastenka" napovida, jak se v tom clovek citi?
    CNV
    CNV --- ---
    TRAMIN: Podle toho, co jsem četla, je "art silk" - tedy umělé/imitované hedvábí - rayon neboli viskóza. Ale jsem si jistá, že se do toho schová ledacos.
    Každopádně já objednávat nebudu, mám teď sárí dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam