• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TABBY
    TABBY --- ---
    GRETKA: Tyyyy jo! Jsem zvedava, jak to bude vypadat na tobe...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    SELLIGAN: TABBY: dekuji, vybrala jsem si kolopolo :)


    MISERY: urcite mela! Hlavne, kdyz jsi uz stravila cas tim odpovidanim, tak uz jen pro to!!!
    TABBY
    TABBY --- ---
    SELLIGAN: Pripojuju se ke gratulaci. A taky jsem zvedava na "model" :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    saakrys, tak jsem zjistila, ze jsem mela taky 2 chyby, to kdybych to byvala poslala, tak jsem mohla vyhrat....akorat jsem si rikala, ze si prave s tema vecma nejsem jista, tak jsem to radsi neposlala...damned...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    GRETKA: tyyyjo, klobouk (neboli dupattu) dolů
    pak nám ukaž co sis pořídila
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    PERTAKOIN: dekuji za pochvalu, hooodne jsem goooglila :)) Nejvtipnejsi je, ze ta otazka co mi utekla, nebyla ani nijak slozita :o)

    SHAHLAH: dik :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    GRETKA: Gratulace!
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    GRETKA: no tak to jsi hodně dobrá, gratuluji :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Tak mi to neda, a pochlubim se, ze jsem vyhrala hlavni cenu, fakt radost :O) http://sari.cz/page.php?id=382
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    Punjabko je opet k dispozici a bude na sari blesim sraze (nebo muzu prodat takto)





    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: moooc dalekooo :-(
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CNV: moc pěkné :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Detail chystaného sárí srazu
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=533
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    28.11 se v Olomouci uskutecni historicky prvni Bollywoodska show. Akci porada Vendula Uhyrkova ve spolupraci s mistnim studiem Aysun a prodejnou Ganga. Sobotnim vecerem v U-klubu vas zrejme provede Nailah ;) Soucasti vecera bude krome ruznych vystoupeni take modni prehlidka indickych odevu a kurz oblekani sari. Pokud se chcete zapojit jako modelky, urcite mi napiste. Tentokrat uz mam vymyslene jak vas zorganizuju :P V kazdem pripade kdo muzete, vemte kamaradky, maminky, tatinky, pritele a prijdte se podivat, bude na co.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Ou ou, pouhých 875 dolarů

    CNV
    CNV --- ---
    Jéééé


    (exoticindia.com)
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    ten rozbitej automat me trochu prekvapil, ale o 200 m nize je nastesti dalsi... akorat ja bych tam nechala majlant :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    OLEJOVKA: Chacha. Ta predstava mne fakt rozesmala. Paac ja jsem v Ganze vytuhla vzdycky tam min. na hodinu, takze to by byl fakt zazitek - jednim okem sledovat zbozi a druhym auto ;)
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    OLEJOVKA: uprimne 40 kc mi za klid stoji - za chvili k vam vyrazim :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NUFINKA: jestli jsi psychicky odolnější, můžeš zastavit kde to půjde a z Gangy kontrolovat jestli se neblíží ruka zákona :o) nebo ench blikat a tvrď, že to bylo na pět minut
    NUFINKA
    NUFINKA --- ---
    TRAMIN: prima snad tam mate i neco na mamuta - uvidime :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam