• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tramin prosímtě, budete dneska na té bollywoodské akci prodávat bindi? Bych potřebovala nějaký hezčí na to vystoupení a nějak jsem to k vám už nestihla, tak jestli mám po práci ještě běžet do Gangy a nebo to budu moct koupit tam. Díky :-)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TABBY: ne :)))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    FELIS: Krása!
    TABBY
    TABBY --- ---
    GRETKA: V sari? :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    FELIS: fakt nadhera!!! a dceri taky moc slusi :) v podobnem veku jsem take hazela takovyhle kukuc, jen mam teda fotku s tatinkem :))
    FELIS
    FELIS --- ---
    SELLIGAN: Dekuji :))) - spousta lidi me nepoznavala a pohled cele Lucerny, kdyz jsme sla na zkousku nastupu jsem si fakt vychutnala :) nehlede na to, ze jsem cely vecer slysela vety typu: "uz zase jde, Seherezada" ...:-))))
    zabky jsem mela - nazdobene koralky a nalakovane cervenym lakem na nehty, aby to ladilo k doplnkum ;) kamaradka je opravdu tvurci ;)
    TABBY: ona ma velmi moderni maminku i babicku
    TABBY
    TABBY --- ---
    FELIS: Cupr babka! :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    FELIS: jeeej, vubec bych te nepoznala tam :) ses tam uplne okouzlujici!!!
    a jaké jsi měla boty?
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAMIN: TABBY: samotne sari jsem mela pujcene od kamaradky, ktere ho privezla babicka z Indie a ostatni je z Gangy vcetne doplnku
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: No jo, souhlas :) Uz chybi jenom modra kocka, co mas v ikonce, jako doplnek k tomu modremu sari :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    FELIS: pekne, moc pekne. Material se mi libi.
    FELIS
    FELIS --- ---
    ahoj, tady jsem ja (v sari, jak jiste poznate) na svym maturitaku...holcicka v mem naruci jest ma dcera
    Nejak jsem si nedovedla predstavit, ze bych ja - odevnice - mela nejake obycejne saty :-)


    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nesháníte někdo zelené vyšívané sárí? http://oblecenie.bazos.sk/inzerat/2581703/Slavnostne-sari.php Můžu zajistit předání v Praze.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    ZMYZULKA: dekuji! v originale je to neco mezi tmave fialovou a ruznobarevnosti z te fotky z gangy, proste tkane ruznymi nitemi, od modre po takovou tmavou ruzovou. :)
    ZMYZULKA
    ZMYZULKA --- ---
    GRETKA: Krásné! teda víc se mi líbí ta barvička na tobě než v originále :) moc ti sluší (ikdyž ve skutečnosti je ta barva asi ještě úplně jiná, že? :)))
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    Tak konecne dnes rano :)) Na fotce utikam do prace + foceno mobilem :)

    S tim, ze to nema moc spolecneho s:


    Vypranim se opravdu hodne srazila, vic jak o 5 cm, tak skoro 10, ale dlouha je porad dost!!! Ale vubec nikdy nemela tak uplne jasnou barvu jako na fotce od Gangy, ale chapu, hodne svetla dela svoje, proto take neni nad to, videt veci na vlastni oci nez clovek kupuje - ne ze bych litovala, to vubec!! A bavi mne to nosit kolopolo :) Jen je treba aby bylo trochu teplo, jako zrovna dnes.
    LAQHREN
    LAQHREN --- ---
    SKLIBA: Jo bouzel:( Proste dve skvele akce v jednu dobu:(
    MISERY
    MISERY --- ---
    Juupíííí a mám pandžábí! :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    LAQHREN: tak proto letos necirkusíš
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Jeeeee! Tak já jedůůůů!!!!! :D No, ještě mám nějakou práci, ale hned potom!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam