• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak mam saricka na prodej. Vse nove, zabalene, na ples jako delane. Leskla napodobenina hedvabi.
    http://picasaweb.google.cz/Nailah1988/SariNaProdej#
    MISERY
    MISERY --- ---
    SELLIGAN: Hehehe díky :)
    TRAMIN: Ono je to takové to duhové, navíc by se mi líbilo, kdyby by mělo ty krajkové rukávky, ale když ne, tak by to asi nevadilo... se zastavím někdy v týdnu :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MISERY: jo to ses tyyy no tak gratulujem!!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: no docela by to melo byt aktualni. Ja teda nevim jaky sis nakonec vybrala, ale nekterou barvu tady najdeme. Ono je totiz lepsi mit choli o neco tmavsi pripadne sytejsi nez sari. Vypada to lepe
    MISERY
    MISERY --- ---
    GRETKA: Dík :D Hned jak budu mít nějaký čoli, který se k tomu hodí, tak sem dám fotku, to moje jediný oranžový k tomu moc nejde.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MISERY: gratulace :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Húúúú! Tak jsem vyhrála sárí dle vlastního výběru z Gangy na bollywood párty. Vybrala jsem si takovou krásně duhovou viskózu, teď k ní jen pořídit čoli.
    Chtěla jsem se zeptat Tramin, zda je na webu aktuální ta tabulka s dostupnýma barvičkama čoli, totiž koukala jsem se na dostupnost barev, který by se k tomu hodily a v mojí velikosti M tam toho moc nebylo, tak proto se ptám, abych se nehnala do Gangy zbytečně. Díky :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: budu tam mit snad dost velky vyber.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tramin prosímtě, budete dneska na té bollywoodské akci prodávat bindi? Bych potřebovala nějaký hezčí na to vystoupení a nějak jsem to k vám už nestihla, tak jestli mám po práci ještě běžet do Gangy a nebo to budu moct koupit tam. Díky :-)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    TABBY: ne :)))
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    FELIS: Krása!
    TABBY
    TABBY --- ---
    GRETKA: V sari? :)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    FELIS: fakt nadhera!!! a dceri taky moc slusi :) v podobnem veku jsem take hazela takovyhle kukuc, jen mam teda fotku s tatinkem :))
    FELIS
    FELIS --- ---
    SELLIGAN: Dekuji :))) - spousta lidi me nepoznavala a pohled cele Lucerny, kdyz jsme sla na zkousku nastupu jsem si fakt vychutnala :) nehlede na to, ze jsem cely vecer slysela vety typu: "uz zase jde, Seherezada" ...:-))))
    zabky jsem mela - nazdobene koralky a nalakovane cervenym lakem na nehty, aby to ladilo k doplnkum ;) kamaradka je opravdu tvurci ;)
    TABBY: ona ma velmi moderni maminku i babicku
    TABBY
    TABBY --- ---
    FELIS: Cupr babka! :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    FELIS: jeeej, vubec bych te nepoznala tam :) ses tam uplne okouzlujici!!!
    a jaké jsi měla boty?
    FELIS
    FELIS --- ---
    TRAMIN: TABBY: samotne sari jsem mela pujcene od kamaradky, ktere ho privezla babicka z Indie a ostatni je z Gangy vcetne doplnku
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: No jo, souhlas :) Uz chybi jenom modra kocka, co mas v ikonce, jako doplnek k tomu modremu sari :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    FELIS: pekne, moc pekne. Material se mi libi.
    FELIS
    FELIS --- ---
    ahoj, tady jsem ja (v sari, jak jiste poznate) na svym maturitaku...holcicka v mem naruci jest ma dcera
    Nejak jsem si nedovedla predstavit, ze bych ja - odevnice - mela nejake obycejne saty :-)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam