• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TRAMIN: Jů děkuji mnohokrát!
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN:
    PERTAKOIN: jj, ja to sice pocitala trochu jinak, ale v podstate to sedi :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sáríholičky sáríholičkám a ostatním
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=clanek&id=88
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    SELLIGAN: A jak přesně jsi to řešila? Já si zatím z jednoho sárí nechávala šít akorát pandžábí bez dhupatty. Ale na polosárí bych nevěděla ani jaký zvolit střih sukně ani jak řešit dhupattu, když vlečka sárí je určitě (nebo aspoň většinou, myslím) kratší než dhupatta. Tak dobře, dhupatta by šla udělat vlečka plus část těla, ale jak tedy na tu sukni?
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    UHLIK: sklady velkou, tak 5cm možná? na vlečku mi stačí malá
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    LAIRE: akymi velkymi zicherkami zapinate? Zatial som to nerobila, ale tento rok mi "hrozi" ples a kedze po drahejpolovicke furt mamim nejake to sari, tak je rozhodnute, co si obleciem. Aj tak sa ani rok po porode nemestim do nicoho, v com by som si nepripadala ako kombajn po generalke... Ale mozno sa radsej budem "zucastnovat" dostojne... takze ziadny rokenrol ani kankan :-))
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    SELLIGAN: zajímavé, já vždycky na plese zazicherkovala sklady a vlečku a nikdy se nic nerozmotalo ani při valčíku ani při ničem jiným:)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    PERTAKOIN: a nebo to udelat jako ja, usit si polosari ze sari :)

    LAIRE: jj, stejne nepomáhá :) navíc se tak hezky netočí
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PERTAKOIN: asi tak... kdyz polosari, tak kolove neco skorokolove. Kdyz sari, tak viskozu.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    KATERINA: Když mně bohužel přijde, že polosárí nemají ani zdaleka tak hezké vzory, jako sárí, naprostá většina se mi ani trochu nelíbí :(
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    SELLIGAN: zicherky?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    PERTAKOIN: jsou holky, které v sárí umí i tančit. Já sice taky jednou tančila v sárí, ale asi 2x se mi úplně rozmotalo...mám radši polosárí
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PERTAKOIN: já bych asi na tanec preferovala polosárí, tam je to bez rizika :)
    (ale přiznám se, že na plesy chodím radši v evropsých šatech, nějak mi to k tomu valčíku nesedí....)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PERTAKOIN: v sari se v Indii bezne pracuje. A v klipech v nem tanci i silenejsi veci nez valcik ;)
    Vlastni zkusenost -> jde to dobre. Co mozna pomuze je uvazat vlecku dopredu. Tim se ti znacne uvolni nohy.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    To mě napadá, jako společenské šaty je sárí naprosto dokonalé, to je bez debat. Ale jakou máte zkušenost s tancem v sárí? Jako že evropské společenské tance, třeba jive nebo valčík. Dá se to? Je potřeba sárí uvázat nějakým zvláštním způsobem? Nepřerazím se a neomezuje to nějak pohyb?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    tak mam saricka na prodej. Vse nove, zabalene, na ples jako delane. Leskla napodobenina hedvabi.
    http://picasaweb.google.cz/Nailah1988/SariNaProdej#
    MISERY
    MISERY --- ---
    SELLIGAN: Hehehe díky :)
    TRAMIN: Ono je to takové to duhové, navíc by se mi líbilo, kdyby by mělo ty krajkové rukávky, ale když ne, tak by to asi nevadilo... se zastavím někdy v týdnu :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MISERY: jo to ses tyyy no tak gratulujem!!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: no docela by to melo byt aktualni. Ja teda nevim jaky sis nakonec vybrala, ale nekterou barvu tady najdeme. Ono je totiz lepsi mit choli o neco tmavsi pripadne sytejsi nez sari. Vypada to lepe
    MISERY
    MISERY --- ---
    GRETKA: Dík :D Hned jak budu mít nějaký čoli, který se k tomu hodí, tak sem dám fotku, to moje jediný oranžový k tomu moc nejde.
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MISERY: gratulace :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Húúúú! Tak jsem vyhrála sárí dle vlastního výběru z Gangy na bollywood párty. Vybrala jsem si takovou krásně duhovou viskózu, teď k ní jen pořídit čoli.
    Chtěla jsem se zeptat Tramin, zda je na webu aktuální ta tabulka s dostupnýma barvičkama čoli, totiž koukala jsem se na dostupnost barev, který by se k tomu hodily a v mojí velikosti M tam toho moc nebylo, tak proto se ptám, abych se nehnala do Gangy zbytečně. Díky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam