• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Zřejmě to udělá u krku Véčko, ale musím říct, že se mi to nelíbí.....ani ten šikmý výstřih ani ten jeden dlouhý rukáv. Kdyby byly dlouhé oba, tak to už by byla jiná :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: to jo, akorat ze to vynikne nejvic takhle. Kdyz si pak obleces sari normalne, tak nebude videt ten sikmy lem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ups... no aspoň vidíš, jak jsem na tom s pamětí na obličeje :-(
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    KATERINA: Teda, tohle čoli s jedním rukávem a výstřihem k jedné straně, to je ale hodně zajímavý počin.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: Tak zrovna na téhle fotce nejsem já, ale kamarádka:) já jsem ta druhá
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    100,000 USD :)

    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: tak přeci je to ono :-) a sluší ti mnohem víc než mě :-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SKLIBA: To je on, koupila jsem ho od tebe na sárí bazaru:) jdu to opravit
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    NEVENA: ta zelená bavlnka moc hezká :-) mimochodem ten modrý polyester, takový kousek jsem měla z ga (nevím, jestli to není tentýž), ale ten jsem tam koupila jako viskózu :-)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    tak si říkám, už dlouho tu nebyly žádné hezké fotky... nemáte někdo nějaké hezké přírůstky? ať vlastní nebo jen obrázkové... ať je čím se pokochat
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NEVENA: ručník, plínka atd. poslouží stejně
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: vezmi to přes ubrousek... nebo takové ty papírové ručníky, co bývají na WC (skládané)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: A kruci. Je to modrá, al nerada bych na viditelném místě fleky... dá se nějak normálně sehnat savý papír?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: zehlim stejne jako tricka
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    NEVENA: Každou sadu navléknu na stužku a zavážu - tím pádem se nesmíchají a dají se zavěsit, takže šetří místo...
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    NEVENA: žehlím na max a žije:)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: na noviny bacha, u světlých látek tak snadno přijdeš k "potisku" :o))
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    NEVENA: No, este doma ziadne nemam, ale kedze je to bavlna, ako bavlnu (3), ale ked to budes zehlit cez noviny, mozno aj ako platno (4). Vyskusaj pridavat postupne...
    Osobne zehlim temer vsetko na 3 s naparovanim... (v kazdom pripade najprv vyskusam na kusku). Nech sa Ti podari :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam