• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výzva - trička
    prosím šťastné majitelky a majitele o zaslání fotografie v sárítričku, udělám jejich galerii :o)

    a pokud bude zase zájem, je teď před létem možné udělat další várku :o) tak se rozmyslete, zda jich máte dostatečný počet, případně zda vám tento kousek šatníku opravdu nechybí .o)

    http://sari.unas.cz/index.php?sari=tricka

    posílejte na: kralovna.zesaby@centrum.cz
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PERTAKOIN: Já ti znám snad jen jednu holku, které sluší žlutá barva, a ta je tmavší typ...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    PERTAKOIN: Jo žlutá, koupila jsem si zlatavý rolák a zjistila jsem, že teda tenhle odstín jsem hrubě neodhadla. Ale také jsem koukala, že mi nějak nesmyslně zesvětlely vlasy a celé to spektrum vhodných odstínů se tím úplně posouvá. Až to vypadá, že snad budu muset ty vlasy obarvit.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    NEVENA: Vidíš, tak to máme tu mrtvolnou barvu každý jinou, to mě nikdy nanepadlo :) Já taky můžu všechnu zelenou, dokonce i zelenožlutou, i černá je v pohodě, ale nesmím světlejší modré a některé žluté.
    I když nejlepší je stejně samozřejmě červená, vínová, oranžová... Ty házej do obličeje zdravou barvu i když tam není ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PERTAKOIN: Ehm, já zelenou nosím a to včetně tohohle odstínu, a jde to. Zato v černé vypadám, jako kdybych o půlnoci vylezla z rakve.:-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: No vzhledem k tomu, že skoro žádný prsa nemám (totiž mám, ale nenosím je), tak...no nevím přesně kolik mám, ale ty superčoli mám buď S nebo M, Lka na mě už visej. (tak jestli si dokážeš udělat představu)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TABBY: To já mám teda ze stejného důvodu daleko větší problém s modrou. Není poznat jestli každou chvílí omdlím, nebo už to mám za sebou.
    TABBY
    TABBY --- ---
    CNV: Hehe, a dodavaji k tomu i nosice vlecky? Aby byly pekne videt ty obrazky :-)

    Na tehle krasavici vypada tenhle odstin zelene dobre, ale obavam se, ze vetsina evropske populace v tom bude pusobit jako cerstve exhumovana mrtvola...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CNV: Jo, jo, mám podobné vidění světa. :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Ano, to jedno mám. Ty kalhoty dole, to je dílo, ale to se dá spravit. Spíše mi vadí ty uzoučké průramky, s tím je mnohem více práce.
    CNV
    CNV --- ---
    Nemám ráda zelenou, ale toto...!

    NEVENA
    NEVENA --- ---
    To fialové co jsem sem pastovala už v Ganze nemají:))) oddechník, můžu jít koupit ty šátky pro mamku:D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: jak ze jsi vlastne velka? protoze ted tady jsou punjabi spis kolem 93cm pres prsa (coz mam ja)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MISERY: Mám to mezi letním oblečením co je ještě nepřestěhované u rodičů, zkusím se v tom někdy nechat vyfotit až se tam dostanu. Ale střih je úplně obyčejný jako nějaké prodloužené tričko nebo halena, možná nějaké prsní záševky, ale tím si teď nejsem jistá. Spíš mi přijde těžší vyměřit hned od začátku správnou délku aby tam vyšel ten spodní okraj sárí jak má.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHEEN: a nemas nahodou churidar typ? ten neobliknu ani ja tady pred vypranim
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    MISERY: Rukávy? Tý jo. Tak to je teda zrovna číst, která mi je po vysrážení bavlny naopak malá. Navíc rukáv není všitý, ale musí se všít. A ten samotný průramek mi tak neuvěřitelně těsně obepíná ruku, že to snad není na normálního člověka. Takto mám dva kousky, úplně stejně. Plus u jednoho mám ještě po vyprání úzké nohavice, že mi to nejde přes kotník a lýtko pořádně. A to nejsem nějak obr-typ.
    MISERY
    MISERY --- ---
    CNV: Nj, jenže to je skoro víc práce, než si to nechat ušít a u zdobenýho výšivkama to nejde vůbec.
    CNV
    CNV --- ---
    MISERY: Můžeš si to zmenšit tak, že rukávy vypářeš a předěláš i průramky. Pokud jsou teda rukávy normálně vsazované.
    MISERY
    MISERY --- ---
    DALEEN: No v Ganze maj právě pandžábí pro obrženy :( Já mam odtamtaď 2 pandžábí a jako jsou hezký, jedno jsem si zúžila, ale prostě rukávy jsou jak na paňmámu a ty zmenšit moc nejdou :(
    PERTAKOIN: taky by mě zajímala fotografie :-) A hlavně střih, jak to bylo dělaný...respektive rozkreslený co z čeho...
    NORAH: Fakt? No to by bylo fajné, tak já se ozvu, jak mi to vyjde (tenhle měsíc asi už nevyjde, ale příští snad jo hehe).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam