• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TALENA
    TALENA --- ---
    Ahojte, tak pisu, jestli ciste nahodou neudelame sraz sariholicek nekde v Ostrave? Rada bych videla i jine zeny, ktere maji zalibu v sari a vsemu kolem :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: akorát nechápu, proč tomu říká SARI :o) s tím to má společné maximálně vzorek a materiál, ale podstata je zcela jiná, je to přeci šitý oděv
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: za sukni tohoto typu na aukru bych si predstavovala trochu min. Ale jinak to vypada, ze vykoupila nekoho na eBay a prodava dal. Takze klasika
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Ach ouvej, taková nádherná Orissa. Pomoooc!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: OK, ale určitě! :o)
    mimochodem, večer se snad už dostanu tam přidat nově zaslané, mimo jiné pes v sárítriku :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: omlouvam se, pri tom vsem stresu a shonu jsem to nestihla...ale vyfotim az se vratim v cervnu
    CNV
    CNV --- ---
    TRAMIN: Někdo už se asi bavil, jestli se nepletu, tak tam včera večer bylo 11 stránek, teď už jich je 9 :)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výzva - trička
    prosím šťastné majitelky a majitele o zaslání fotografie v sárítričku, udělám jejich galerii :o)

    a pokud bude zase zájem, je teď před létem možné udělat další várku :o) tak se rozmyslete, zda jich máte dostatečný počet, případně zda vám tento kousek šatníku opravdu nechybí .o)

    http://sari.unas.cz/index.php?sari=tricka

    posílejte na: kralovna.zesaby@centrum.cz
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PERTAKOIN: Já ti znám snad jen jednu holku, které sluší žlutá barva, a ta je tmavší typ...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    PERTAKOIN: Jo žlutá, koupila jsem si zlatavý rolák a zjistila jsem, že teda tenhle odstín jsem hrubě neodhadla. Ale také jsem koukala, že mi nějak nesmyslně zesvětlely vlasy a celé to spektrum vhodných odstínů se tím úplně posouvá. Až to vypadá, že snad budu muset ty vlasy obarvit.
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    NEVENA: Vidíš, tak to máme tu mrtvolnou barvu každý jinou, to mě nikdy nanepadlo :) Já taky můžu všechnu zelenou, dokonce i zelenožlutou, i černá je v pohodě, ale nesmím světlejší modré a některé žluté.
    I když nejlepší je stejně samozřejmě červená, vínová, oranžová... Ty házej do obličeje zdravou barvu i když tam není ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    PERTAKOIN: Ehm, já zelenou nosím a to včetně tohohle odstínu, a jde to. Zato v černé vypadám, jako kdybych o půlnoci vylezla z rakve.:-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: No vzhledem k tomu, že skoro žádný prsa nemám (totiž mám, ale nenosím je), tak...no nevím přesně kolik mám, ale ty superčoli mám buď S nebo M, Lka na mě už visej. (tak jestli si dokážeš udělat představu)
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    TABBY: To já mám teda ze stejného důvodu daleko větší problém s modrou. Není poznat jestli každou chvílí omdlím, nebo už to mám za sebou.
    TABBY
    TABBY --- ---
    CNV: Hehe, a dodavaji k tomu i nosice vlecky? Aby byly pekne videt ty obrazky :-)

    Na tehle krasavici vypada tenhle odstin zelene dobre, ale obavam se, ze vetsina evropske populace v tom bude pusobit jako cerstve exhumovana mrtvola...
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    CNV: Jo, jo, mám podobné vidění světa. :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    TRAMIN: Ano, to jedno mám. Ty kalhoty dole, to je dílo, ale to se dá spravit. Spíše mi vadí ty uzoučké průramky, s tím je mnohem více práce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam