• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: tam nejsi nickem :o) takže tuhle Yvette taky :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: a já jsem vosk?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: já, Shahlah, macska, Petjaa, Kirsha, Kaumudi, Hanan, temasu, Tereza Stuchl.... jen výběr lidí s nickem :o)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Ahojte, neviete kto vsetko sa chysta na ten workshop? Ja len, na koho sa mozem tesit :-))
    TABBY
    TABBY --- ---
    NEVENA: Joooo! Super poctenicko! :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CNV: Tuhle barvu miluju. Pravděpodobně v ní vypadám jako utopená Ofélie, ale miluju.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nejen my občas čelíme blbým otázkám:-) http://kilted.ic.cz/clanky/co-nosis-pod-kiltem-31.html (pardon na OT, ale ty stránky mně dost připomněli sari.unas.cz)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Blíží se nám to! AKCE SÁRÍHOLIČKY SOBĚ
    Zdravím přihlášené i stále ne,
    vzhledem k blížícímu se datu víkendové akce (http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=622) bych chtěla upozornit na pomalé uzavírání přihlášek a výběr příspěvku na pronájem studia.
    Přihlášené dostaly hned po přihlášení e-mail s daty potřebnými k úhradě.
    Ty, které se přihlásí, ho dostanou také.
    Na některé workshopy je více omezen počet účastnic. Průběžně sem budu psát poslední místa. Zatím byste se všude vešly, takže prolistujte diáře :o)
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo
    Děkuji za pozornost a za organizační tým se na vás těšíme!
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    já si udělala spodničku hedvábnou, z nejtenčího hedvábí, co jsem sehnala. Je mnohem příjemnější, než bavlněná, ale taky jen do horka. bohužel má jednu nevýhodu, nedrží na těle tak jako bavlněná, protože je opravdu lehoučká jak z popelčinaoříšku, uvažuju, jestli to nedopilovat zatížením záclonovými olůvky :-D
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    http://shop.ecoquette.com/
    odsud jsou ty sukně, ale je toho možná víc...
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    NEVENA: tyhle sukně prodává(la) i ganga - jednu mám cena nějak podobně, trochu možná víc - ale na ta různá vázání se musím podívat.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: Cokoliv co vypada jako obleceni ;) Pri predstave, ze mam ve speku rizlou snurku a nic dal... a sari se mi mota mezi nohy a packam o nej
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: Anebo kraťásky, kamarádovi na nich sárí drželo docela dlouho:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: kdyz se tolik lidi boji, ze jim sari spadne, tak nechapu proc pod tim nemaji krasnou kanyrovou spodnici ;) nejlepe s krajeckou ;)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    KATERINA: takhle jsem chodila celé léto do stromovky - subjektivně semi zdá, že je mi míň horko, když se schovám pod dhupattu
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CNV: jo tomu se rika ready made. Da se koupit i v indii a na eBay. Ale je fakt, ze v nejvetsim parnu nosim polosari na provazek a dhupatu pres hlavu
    CNV
    CNV --- ---
    KATERINA: Na tohle jsem si udělala jedno sárí napevno na provázek... složit sukni, sešít, udělat tunýlek, protáhnout tkaničku, vždycky se to zaváže, přehodí vlečka a je hotovo :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    RENNFRI: v obrovských parnech mi přijde lepší risknout slabé bavlněné polosárí jištěné špendlíkem a bez spodničky než sárí, kde je těch vrstev přecjenom dost.
    sárí bez spodnčky na provázek jako mnohé indky bych fakt neriskovala...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RENNFRI: pouzivam dlouhou kanyrovou spodnicku cely rok. A na leto viskozova sari. Ty nejlehci co se daji sehnat. Kanyrovka se da usit z velice tenkeho platna.
    U kratkych spodnicek je nekolik nevyhod. Obcas je to poznat, jsou videt nohy, sari se mota pri chuzi mezi nohy a nedrzi tvar
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    damy mam dotaz - pouzivate klasickou bavlnenou dlouhou spodnicku nebo v techto vedrech neco jineho? ja to ve vedru riskla vloni a asi na to nejsem stavena ale nikdy vic - 2 ne zcela lehounke vrstvy az po kotniky jsou na me fakt moc...a zas me mrzi ze mam timpadem dost smulu pokud se nerozhodnu si sari presit na sukni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam