• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    UHLIK: a pres net se ti zadna nelibi? Ze bych ti ji nejak poslala po holkach.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    UHLIK: Pokud by to nešlo, tak se kdyžtak můžeme domluvit a můžu ti někdy před besídkou pro paranthu skočit a na besídce ti ji předat :)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    TRAMIN: A nie je nikto, kto by nas tam na "chvilu" pustil? Teda, na druhej strane moja penazenka si vydychla ale na druhej strane srdiecko pisti po parante...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jsem to myslela spíš tak, že by se to třeba hodilo jí na chvilku otevřít... ale jak říkám, nemůžu nikoho k ničemu nutit, ani nebudu, nejsem majitelka Gangy, ani kouzelnice :o))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: no trochu me zarazilo, ze na Verce zalezi, jestli ja budu v sobotu makat ;)
    bohuzel to opravdu nejde. Pak se domu dlouho nedostanu.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: psala jsem jí vzkazík s dotazem jestli by to šlo... ale jak čtu vedle, jsi zrovna nepřítomná, takže asi ne :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: a uz to s ni nekdo probral? protoze ja teda o nicem nevim a mozna bych mela...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    UHLIK: spacák poskytnu, jen se mi radši připoměň ještě den předem, jsem hlava děravá.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Chystaná sáríholická akce
    program: http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=622
    mimopražské a ty, co se chtějí připojit na oběd prosím o vyjádření, abychom se domluvily na místě a čase srazů/jednotlivých sbírání...
    poslední přhlášky přijímáme na http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo
    zároveň prosím o úhradu od těch, které se nedomluvily jinak... sice vás máme rády, ale raději bychom větší skupinu sáríholiček, abysme nemusely rozbíjet prasátka :o)
    účinkující obešla Radka ohledně organizace besídkové části, stále máte možnost vy ostatní se zapojit a přispět ke kvalitě večera :o) znovu opakuji, že jde hlavně o zábavu, žádné super výkony, drobné nedokonalosti jsou důkazem emocí a citu!
    pokud máte dotazy, ptejte se!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: Ganga závisí na Verunce a jejích možnostech... to bohužel neovlivníme :o)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: celý program je na http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=622
    to okolo je spíš nadstavba :o)
    takže pořád čekáme, až všechny přihlášené jednak zaplatí a druhak se ozvou jak dorazí na oběd... řekni, jak dorazíš a vyzvedneme tě a půjdeme do "naší" číny :o) případně třeba nějaká indie, ale v tom se nevyznám a v podstatě tam jím jen pudink :o))
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    OLEJOVKA: Super... uz sa vie aj doobednajsi program? A este jedna zvedava otazka: ide aj niekto z Bratislavy/Slovenska?
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    :-)) Uz sa tesim na stretnutie na zivo... Inak neviete, planuje sa aj GA ("jen dva prsticky tam strcime, jen co se ohrejeme a hned zase pujdeme" )? A este by som mala otazku... nasla by sa nejaka dobra miestna dusa, ktora by mi poskytla spacacik (radsej by som miesto neho zobrala par kuskov do bazaru - este neviem ktore, ale kamoska ma lame, nech zoberiem aj tie vytkavane hodvaby)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: tam nejsi nickem :o) takže tuhle Yvette taky :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: a já jsem vosk?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: já, Shahlah, macska, Petjaa, Kirsha, Kaumudi, Hanan, temasu, Tereza Stuchl.... jen výběr lidí s nickem :o)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    Ahojte, neviete kto vsetko sa chysta na ten workshop? Ja len, na koho sa mozem tesit :-))
    TABBY
    TABBY --- ---
    NEVENA: Joooo! Super poctenicko! :-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    CNV: Tuhle barvu miluju. Pravděpodobně v ní vypadám jako utopená Ofélie, ale miluju.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nejen my občas čelíme blbým otázkám:-) http://kilted.ic.cz/clanky/co-nosis-pod-kiltem-31.html (pardon na OT, ale ty stránky mně dost připomněli sari.unas.cz)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam