• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    VRABCAK: posilala jsem ti uz odpoved na Orientalnich tancich. Zalezi co hledas. Pokud by ti vyhovovala Indie, tak zminovana GANGA. pokud potrebujes jiny stat, tak nevim.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: posláno znovu
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    nemam, nic mi prave neprislo, tak jsem se tim nezabyvala.-...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    SELLIGAN: měla bys mít e-mail s instrukcemi... jestli jsi ho ztratila, pošlu ti ho znovu... tak se koukni a dej vědět :o)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    AD sari besidka - Lucko, jak zjistim co jsem si vsechno objednala a co mam zaplatit?
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    btw, kdo chce, muze prespat i u nas v Beroune
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    DALEEN: Navíc s majitelkou na mateřské :)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    UHLIK: Však já to chápu, proto taky po každé zásilce je minimálně jedna sobota otevřená. Beru, že dostat se do Prahy v daný termín může být problém. Ono se ale Ganga musí brát jako samostatná jednotka, na sáríholičkách nezávislá :)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    DALEEN: Ale ano, beriem... urcite nemam pocit, ze by sme Gangu zneuzivali (ci by sa nechala). Ganga nema taku konkurenciu aby sme sa mohli otocit na pate a isli nakupovat inde. Na druhej strane by si mohla pochopit nas mimoprazske- my sa do Gangy nedostaneme, kedy nas napadne. Pre mna je to cca 1200 km a 16hod. vo vlaku. Tak nech sa nikto nehneva, ze ked sa robi taka vynimocna akcia ako 2-denny workshop tak som zvedava, ci nebude otvorene... To ale neznamena, ze nechapem Nailah :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Možná by bylo dobré nezapomínat, že Ganga je pořád normální obchod s otvírací dobou. Ono otevřít v sobotu se musí vyplatit, takže nějaké "jen tak na pět minut tam kouknem" je jaksi nereálné, protože to nepokryje náklady na člověka, který tam musí být. Myslím, že Ganga víc než kterýkoliv jiný obchod vychází zákazníkům vstříc, ale nesmí se toho zneužívat :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    UHLIK: a pres net se ti zadna nelibi? Ze bych ti ji nejak poslala po holkach.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    UHLIK: Pokud by to nešlo, tak se kdyžtak můžeme domluvit a můžu ti někdy před besídkou pro paranthu skočit a na besídce ti ji předat :)
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    TRAMIN: A nie je nikto, kto by nas tam na "chvilu" pustil? Teda, na druhej strane moja penazenka si vydychla ale na druhej strane srdiecko pisti po parante...
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jsem to myslela spíš tak, že by se to třeba hodilo jí na chvilku otevřít... ale jak říkám, nemůžu nikoho k ničemu nutit, ani nebudu, nejsem majitelka Gangy, ani kouzelnice :o))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: no trochu me zarazilo, ze na Verce zalezi, jestli ja budu v sobotu makat ;)
    bohuzel to opravdu nejde. Pak se domu dlouho nedostanu.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: psala jsem jí vzkazík s dotazem jestli by to šlo... ale jak čtu vedle, jsi zrovna nepřítomná, takže asi ne :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: a uz to s ni nekdo probral? protoze ja teda o nicem nevim a mozna bych mela...
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    UHLIK: spacák poskytnu, jen se mi radši připoměň ještě den předem, jsem hlava děravá.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Chystaná sáríholická akce
    program: http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=622
    mimopražské a ty, co se chtějí připojit na oběd prosím o vyjádření, abychom se domluvily na místě a čase srazů/jednotlivých sbírání...
    poslední přhlášky přijímáme na http://sari.unas.cz/index.php?sari=prihlasovadlo
    zároveň prosím o úhradu od těch, které se nedomluvily jinak... sice vás máme rády, ale raději bychom větší skupinu sáríholiček, abysme nemusely rozbíjet prasátka :o)
    účinkující obešla Radka ohledně organizace besídkové části, stále máte možnost vy ostatní se zapojit a přispět ke kvalitě večera :o) znovu opakuji, že jde hlavně o zábavu, žádné super výkony, drobné nedokonalosti jsou důkazem emocí a citu!
    pokud máte dotazy, ptejte se!
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    UHLIK: Ganga závisí na Verunce a jejích možnostech... to bohužel neovlivníme :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam