• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: to bohuzel nevim. ale budou to kratka vystoupeni. tak dva tance maximalne na jednoho
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jenže tam je jen, že začínají v 18 hodin... bych si ráda třeba vybrala na co přijdu a při čem se tam budu promenádovat jinde :o)
    víš kdy vystupuješ? ať vás můžu podpořit
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: psala jsem i na lidi. budu vystupovat. info tady
    http://bollywood.cz/Bollywood2010/truck.htm
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: budeš vystupovat? v kolik hodin asi? a máš nějaké info o časovém plánu programu? dík .o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    TUTO NEDELI
    Strelecky ostrov, Praha.
    Oslava dne nezavislosti Indie. Bude doprovodny program a promitani filmu
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    V módním nebi se objevil odkaz na tenhle blog a filtr mlčí http://www.garimasinghblog.com/

    dvě ukázky - ale pro další si klikáte jen na vlastní riziko!

    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    někde pořád koluje můj Devdas s českými titulky, dobrácky jsem ho zapůjčila kdysi do sáríholické DVD půjčovny v Ganze a ta jaksi už není a já asi přišla o Devdas ;o)

    kdybyste ho náhodou některá potkala, pozdravujte ho ode mne
    TABBY
    TABBY --- ---
    LAIRE: Wow! Dik :-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KLAIR: jj to je Aishwaria a jeji Dhoom 2 aaach a Devdas bych si zas koukla
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    OLEJOVKA: dík za tip, ale asi si tuhle srandu radši odpustím:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    kalhotovou spodnicku nosim pouze v zime a ne pod sari, ale pod polosari, takze tento problem neresim
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    LAIRE: u kalhodničky je ideální špendlík i vzadu, pak jen povolíš provázek na boku a stáhneš komplet :o) předtím samozřejmě uvolnit vlečku :o)
    je to celkem v pohodě, ještě se mi to nerozpadlo... ovšem u některých potvor klouzavých to bude chtít i třeba víc špendlasů
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    Riwaa Nerona » Archív » Bloomerky
    http://riwaa-nerona.com/2009/11/28/bloomerky/
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    TRAMIN: díky, bloomerky znám a asi si ušiju, ty kalhoty mi právě v tomhle přišly strašně nepraktický
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Foto by bylo?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    LAIRE: rozmotavat...
    jedine si poridit bloomerky. to je kalhotova spodnicka viktorianskeho typu, nosi se ke korzetu (mluvim o pravem korzetu, ne spodnim pradle). Neni sesita a tedy se nemusi vysvlekat
    TABBY
    TABBY --- ---
    TRAMIN: Dobra tedy. Vyrazim do trznic. Budu doufat, ze je to ted nejaka nova moda a budou je mit... Dik moc!
    LAIRE
    LAIRE --- ---
    Mám hloupý dotaz, jak s těma kalhotovýma spodničkama chodíte na záchod? To se pokaždé rozmotáváte?

    A opožděně děkuju Tramin za trpělivost, když jsme se v pátek do Gangy nasáčkovali s třema dětma, bohužel jsme měli málo času a zmatek v organizaci a špatně nám to vyšlo.. Doufám, že jsme vás moc nevyděsili a nic nepoškodili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam