• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BERUSKA_CA: stejně jako my ócháme nad indkami :)
    (nebo teda já minimálně ano, strašně jim závidím jejich postavy, vlasy, oči ... :) )
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SKLIBA: protze maji radi nas, stredoevropanky. Neumis si predsavit, jaky se segrou v hindu lokalitach budime pozdvizeni. Prijdeme jim exoticke a aristokraticke, pry,
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HAC: spíš bych řekla, že by rádi ty modelky celkově vyšší, ánžto indky jsou obvykle dost drobné... ovšem může to být jak říkáš, kdo ví
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIBA: Nebude to tim, ze se jim libi anglicke "kobyli" tvare misto nasi slovanske kulatosti? :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    NEVENA:
    Personas pro Firefox | Vastra Kala Pattu Saree Exclusive
    http://www.getpersonas.com/cs/persona/313838
    Personas pro Firefox | Vastra Kala Pattu Saree
    http://www.getpersonas.com/cs/persona/308385
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: ano, myslím ten, ale na kterém webu ho mám hledat? google nic nevyhodil...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: jestli myslis do firefoxu, tak ten je od nas a najdes ho mezi ostatnima pod heslem Vastra kalu
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TANAIS: tak by mě zajímalo, proč indové tak rádi fotošopem modelky natahují, bez toho by byly mnohem hezčí
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nedávno jsem odtud nebo ze stránek Govindy či Gangy stáhla skin se sárí. Zůstal ale v nefunkčním notebooku a teď ho nemůžu na netu najít. Nevíte někdo odkaz?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Taková chudší varianta obého :)

    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: mně to spíš evokuje haute coture "stanových republik" - kyrgystán, pákistán, tádžikistán... každopádně ač bych asi hledala těžko příležitost kam to nosit, mé úchylné duši se to moc líbí :)
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    v tech prvnich bych klidne vyrazila ven, v tom druhym bych si pripadala jak operni pevkyne v kostymu ;->
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: jo, ty červené šátečky to trochu ruší :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: akorat naopak. je to focene evidentne zepredu
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TRAMIN: to už na mě působí spíš jako japonský tradiční oděv :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    co tohle? uz mi to prijde moc
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    AKI4CE: to se dela spis na miru. A ja teda nemam prsa nic moc, tak nevim :D
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    TRAMIN: u techhle hadru je jedina nevyhoda, ze clovek musi mit postavu jako Indka, hubena a zadny kozy ;->, nebo uz to delaj i na vyvoz ve vetsich velikostech???

    jednou jsem v Madurai vlezla do jednoho takovyho salonu, mela jsem 3 oblikacky a jednu svlikacku a porad jenom, jak mi to desne slusi, i kdyz je mi to o 2 cisla mensi ;->>>
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF
    YFF --- ---
    tak mě napadá, proč to nenazvat "syntetika", některá taková sárí má třeba govinda butik, ani poly, ani viskoza, hotovo, vymalováno, no problem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam