• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    TRAMIN: od Turecka dal (vcetne) staci, ze si zenska a ze mas p**u a obtezovat te budou vsichni....s tim se neda opavdu delat nic jinyho, nez ignorovat...

    este v souladu s tim, co si oni mysli, ze evropani a americani jsou...rozumej zeme zaslibena plna bezuzdneho volneho sexu...jak videli v TV ;->
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    QUERER: samozrejme neberte to dogmaticky. treba nas dodavatel [sukne na orient,vecerni saty] chce pouze belosku a indky nema rad. on sam je sikh. ale jeho rodice z toho sili.
    mit co nejbelejsi indku je prestizni. mit evropanku je docela low... ale treba na sri lance je to zase jinak, takze zalezi na detailech.
    ale tady na severu, kde se pohybuju neni chlap co by se nepodival a nezavolal. Ale to se musi ignorovat, nejlepsi je chovat se jako indky. tedy ignorovat je.
    vyhledem k vychove je tady predmanzelsky sex naprosto vyloucen. ti chlapi si to ale nejak vybit musi... tedy evropanky a prostitutky. jak je to bile, tak je to vhodne. nezalezi na "krase"
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    DALEEN: ono je to v souladu s kastovnim systemem, vzdycky platilo, cim vyssi kasta, tim belejsi.....proto obas indove nevedi, co delat s bilou tlamou (chapej touristou)....do kast se jim nehodime, ale sme belejsi nez kdokoliv z nich...

    tzn. belici kremy se pouzivaj, aby vypadali svetle, ne kvuli belochum, ale z duvodu optickeho nalezeni do vyssi kasty....
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    BERUSKA_CA: Co jsem pochopila tak čím bělejší žena tím "lepší", ale indická žena.....proto indky používají bělící krémy :)
    QUERER
    QUERER --- ---
    TRAMIN: takže jestli to chápu dobře, na tajný rychlý románek ano, ale na veřejnosti se s evropankou neukážou?
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRAMIN: v Kanade se zase Indove vnimaji jako...ehm... velmi podradny material. Takze si nevyberes. A zazila jsem, ze mit bilou zenu jest prestiz, takze asi zalezi na miste pobytu. V Indii by nas sezrali, to je v celu jasne, ale...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    TRAMIN: tak cerpej inspirace, pak se tesime na clanek do naseho sari casopisu. A pokud muzes, dotahni i nejake recpetiky!!
    Uplne ti zavidim, ze tam jsi, musi to byt super

    jeeej, ja bych taky chtela kostickovanou kolovku!!!
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    k tomu vzdychani....
    prave sedim v indii a pokrikuji na me uplne vsichni. to je ale tim, ze jsme bile. nema to nic spolecneho s tim, jestli je zena hezka nebo ne. indove berou belosky jako ... jak to rict slusne..... berou co se hybe. predevcirem v delhi jsem si zazila docela perne chvilky, kdyz si par indu myslelo, ze jsem ruska. a ruska rovna se 100% kurva. nepomohlo mi sari ani bindi ani sala pres hlavu. stala jsem vecer sama venku...a cekala. takze je krasne si to predstavovat, ale neni to tak.
    pro inda je velka ostuda mit bilou zenu. a evropanky se narozdil od indek neumi chovat. Pro mladeho prodejce kde kupujeme kostickovane latky na kolovky byl vrchol flirtovani, ze jsem se na nej pokazde usmala, kdyz jsem sla kolem.
    YFF
    YFF --- ---
    CAMELLA: když to je všeobecně řečeno, jasně že hodně mužů by třeba slintalo nad Ash a jinými bollywoodskými hvězdami, tak pochybuji, že by evropané až tak slintali nad "běžnými" indkami, stejně jako Heidi Klum je bez make upu normální hezká ženská, ale asi těch pánských vzdechů taky ubude
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    BERUSKA_CA: myslím, že tohle je ženská přirozenost :-D
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    TANAIS: mno já jich teda znám dost (mezi muži i ženami..)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    CAMELLA: většina evropanů nad indkami nevzdychá, myslim...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    CAMELLA: ony nam zavidi totez, kazdy chce co nema :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BERUSKA_CA: stejně jako my ócháme nad indkami :)
    (nebo teda já minimálně ano, strašně jim závidím jejich postavy, vlasy, oči ... :) )
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SKLIBA: protze maji radi nas, stredoevropanky. Neumis si predsavit, jaky se segrou v hindu lokalitach budime pozdvizeni. Prijdeme jim exoticke a aristokraticke, pry,
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    HAC: spíš bych řekla, že by rádi ty modelky celkově vyšší, ánžto indky jsou obvykle dost drobné... ovšem může to být jak říkáš, kdo ví
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIBA: Nebude to tim, ze se jim libi anglicke "kobyli" tvare misto nasi slovanske kulatosti? :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    NEVENA:
    Personas pro Firefox | Vastra Kala Pattu Saree Exclusive
    http://www.getpersonas.com/cs/persona/313838
    Personas pro Firefox | Vastra Kala Pattu Saree
    http://www.getpersonas.com/cs/persona/308385
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    TRAMIN: ano, myslím ten, ale na kterém webu ho mám hledat? google nic nevyhodil...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: jestli myslis do firefoxu, tak ten je od nas a najdes ho mezi ostatnima pod heslem Vastra kalu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam