• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    V pátek jsem v jednom pražském sekáči narazila na dětské třídílné polosárí za 60 kč. Mobilová rychlofotka zde: http://img80.imageshack.us/i/moto0344.jpg/
    Obvod před hrudník je cca 50 cm.
    Kdyby se některé z vás hodilo, tak se vám pro něj zítra po práci můžu stavit (budu mít okolo toho sekáče cestu) nebo vám dát adresu.
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Dovolila bych si ukončit diskusi nad otevíracími dobami.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    OLEJOVKA: tyjo, koukam, ze se nejak za vylepsily stranky. Moc pekne
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Naše/Vaše stránky
    s novým rokem, nové sáríholičky...
    připomínám možnost ocitnout se na mapě, případně na ni dostat své působiště!
    Mapa pokrytí ČR sáríholičkami
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=pokryti
    a když už budete na mapě, Galerie je také pěkné místo :o)
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=galerie
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sariobchod.cz
    http://www.sariobchod.cz/
    tak kdyby nahodou jeste nekdo nevedel ;) nove zbozi uz je vsechno na prodejne a podstatne veci na internetu. Zbytek kolovek prisel vcera vcetne tri mundu
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SELLIGAN: jasně, pandžábí! :D což je prostě tím, že sárí mám dostatek, ale byly časy, kdy jsem je taky kupovala po dvou, takže bych tehdy tuhle nabídku velmi ocenila :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KATERINA: a koupila sis neco?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    dnes jsem byla v govindě a mají tam akci tři sárí za cenu dvou :) takže ta akce stále platí :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: nevim, já jenom po dlouhý době koukla na jejich net a maj to tam...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: nebylo to pred vanocema?
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    v Govinda butiku: Sárí - POZOR AKCE 2+1 SÁRÍ!! Kupte si 3 sárí a nejlevnější z nich dostanete zdarma.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: presne tenhle obrazek visel krejcimu v dilli na stene
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    TRAMIN: jiste ze je. Znam indy holandske, anglicke, kanadske (rozumej, vyrostli tam) a pokud je jeich rodina pricetna, v zemi "totalne nasazena", tak je to jednoduse hezci odruda mistnich lidi :)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    trocha inspirace na choli :)

    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    BERUSKA_CA: dneska jsem v pizza hut videla cely personal velice pouzitelnych indu. staci je precesat, prevlect, vydrezurovat na anglicke gentlemany a jsou k sezrani. nase obsluha byla spickova a vypadal ten kluk hodne dobre.... coz bych normalne o indovi tezko rekla

    takze problem je evidentne ve vychove
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    AKI4CE: no tak Turky (mimo jine) nikdy. Patrne je to dano i vychovou, ale zdaji se mi takovi... eh, velmi velice malo inteligentni.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    AKI4CE: coz taky delam... prvni dny to byl problem. bylo mi hloupe delat, ze ti lidi nejsou. citila jsem se hrozne. Ale uz to delam automaticky.
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    TRAMIN: od Turecka dal (vcetne) staci, ze si zenska a ze mas p**u a obtezovat te budou vsichni....s tim se neda opavdu delat nic jinyho, nez ignorovat...

    este v souladu s tim, co si oni mysli, ze evropani a americani jsou...rozumej zeme zaslibena plna bezuzdneho volneho sexu...jak videli v TV ;->
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    QUERER: samozrejme neberte to dogmaticky. treba nas dodavatel [sukne na orient,vecerni saty] chce pouze belosku a indky nema rad. on sam je sikh. ale jeho rodice z toho sili.
    mit co nejbelejsi indku je prestizni. mit evropanku je docela low... ale treba na sri lance je to zase jinak, takze zalezi na detailech.
    ale tady na severu, kde se pohybuju neni chlap co by se nepodival a nezavolal. Ale to se musi ignorovat, nejlepsi je chovat se jako indky. tedy ignorovat je.
    vyhledem k vychove je tady predmanzelsky sex naprosto vyloucen. ti chlapi si to ale nejak vybit musi... tedy evropanky a prostitutky. jak je to bile, tak je to vhodne. nezalezi na "krase"
    AKI4CE
    AKI4CE --- ---
    DALEEN: ono je to v souladu s kastovnim systemem, vzdycky platilo, cim vyssi kasta, tim belejsi.....proto obas indove nevedi, co delat s bilou tlamou (chapej touristou)....do kast se jim nehodime, ale sme belejsi nez kdokoliv z nich...

    tzn. belici kremy se pouzivaj, aby vypadali svetle, ne kvuli belochum, ale z duvodu optickeho nalezeni do vyssi kasty....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam