• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    MOUNTBATTEN: My jsme motaly turbany z viskózy nebo bavlny o šíři cca 30 cm a délce alespoň 4 metry, skvělá je krepovaná (taková jako namačkaná bavlna.
    MALICKA
    MALICKA --- ---
    MOUNTBATTEN: a co bavleny muselin. Jinak ja jsem vzala min latky a motam to z nejakeho polyesteru, aby to neklouzalo je to sepnute sponou.
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MOUNTBATTEN: Zadej turban, to najde nejvíc výsledků. Zkusila jsem zadat další termíny, které znám a víc výsledků mi to našlo jen pro dastar, což je turban sikhů, který to ale najde i pod pojmem turban.

    Doporučuju bavlnu, ta se vám bude motat nejlíp. Pokud budeš nakupovat za pár korun ve FT, tak bych klidně vzala víc metrů, kor jestli je pak ještě nějak využiješ. Ptala bych se po jednoduché šíři.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    MOUNTBATTEN: možná by se před motáním mohl lehce namočit ve škrobu, aby pak zaschnutý hezky držel tvar.. další možnost je to přelakovat :o)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOUNTBATTEN: hedvabi neni vhodny. urcite nejakou bavlnu. a staci zadat do googlu slovo turban, pripadne how to tie turban
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SHAHLAH: dekuju, jeste prosim porad terminy vhodny (krom me mizerne anglictiny nevim, jestli jsou i nejaky "spesl" terminy apod.).

    Pritel rikal, ze odhadem by to videl na sire 70cm, delka 5 metru, material,nejaky hedvabi (no, na to mu prdim, to je moc drahy:-))))) ) - co myslite vy? Hlavne ten material (ktery muzu sehnat ve flextexu:-)) )
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    MOUNTBATTEN: Mrkni na youtube, je tam spousta návodů na uvázání různých typů turbanu. U některých je i přímo uvedeno, jaké rozměry by měl mít pruh látky. Vyberte si, jaký se vám bude líbit a bude se vám dobře vázat - počítám, že na té akci nikdo nebude řešit, jestli kombinujete takový turban s makovýma kalhotama apod. :))
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOUNTBATTEN: turban je treba ze 4metru latky a vazat ho neumim. Slavnostni se prodavaji uz hotove. Rajastansky byva obrovsky, jinak existuji i uplne male. Turbany se casto zdobi. A taky sejkove maji jine turbany, takove ty turecke s sirokym zakladem a malym vrskem pres hlavu.
    Doporucila bych nejak predchystat
    CNV
    CNV --- ---
    MOUNTBATTEN: Objednávala jsem dvakrát, přišlo obojí, ale kvalita vždy děsná.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TRAMIN: dik!
    Drzim (si) paklce, jinak muz nebude mit na Orient dokonaly outfit na obradnika:-)))

    A dotaz c.2 - turban na hlavu -kdyz muz bude mit kurti a kalhoty, esli se nejak jmenuji, nevim, proste klasicky rovny, od kamose z Indie, tak jaky turban je OK? Nebo co na hlavu - snadno sehnatelne? A ten turban, jakou latku pouzit a kolik metru jake sire?
    (dle vasi zkusenosti; co zvladne i prvovazac;-) )
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOUNTBATTEN: vetsinou trva tak mesic, ale pokazde dorazilo
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    A vyuziju tady toho pro dotaz, zda jste si nekdo pres ebay objednaval neco z Indie.
    A zda vam to dorazilo a za jak dlouho?
    Ja ano (kurtu), posilal to pry 20. unora a furt nikde:-( (ano, pockam dva dny a nejvyssi cas na dispute. Z sikmookych zemi mi balicky normalne chodi, trva to tak mesic, tri tydny. Z Indii zkusenost nemam)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOUNTBATTEN: já tam právě vidím jen prázdný kus prostoru, každopádně díky za odkaz :-) zajímavé, velmi :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SKLIBA: http://bdsmklub.cz/?p=detail-sraz&sraz=45
    (detail akce, tady jsem davala - klikatelny- banner)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MOUNTBATTEN: já nic nevidííííííííííííííííííííííím :-(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOUNTBATTEN: hmhmhm.... asi zauvazuju
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak trochu reklama, pro nerestne sariholicky:-)


    ano, je to v uchylnem klubu, takze to cele bude vic do erotiky a historickou presnost necekejte, ale budou tam i tance a muzi obdivujici krasky zavinute do sari a....:-)))
    No proste mne napadlo, ze nektere z vas by to mohlo zaujmout (kdo v klubu nebyl, at zkusi kontaktovat nekoho, koho zna a kdo je clenem;tj. napr. mne, kdo mne zna - kvuli vstupu. I "novacci" sou zvani)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Hledá se Cheila
    prosím aby se mi ozvala Cheila, jde o vyplnění dotazníku, nesrovnalost v číslech...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YouTube - Munni Badnaam Hui Full Song HQ
    http://www.youtube.com/watch?v=0rCkQso5UoA&feature=related
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Sariobchod.cz
    http://www.sariobchod.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=43&option=com_virtuemart&Itemid=53
    cast naramku sleva o 40%
    taky nove sety levnejsi a tak ruzne.
    JUTH
    JUTH --- ---
    Prodávám nějaké věcičky, co mi tu leží - sukni z indického přehozu (chtela sem ho na postel, ale nakonec mam vetsi, prodavam jen za cenu materialu - nikdo na nem nelezel, je jako nova, nebojte :-)) a nějaké ty šperky, tady by se to mohlo ujmout :-) kdybyste to nekdo vyuzil (ja to vubec nenosim),tak pisnete.

    Oranžová sukně - indický vzor | Juth design (c) 2010
    http://juth-design.blog.cz/1103/oranzova-sukne-indicky-vzor

    Bollywood šperky na prodej | Juth design (c) 2010
    http://juth-design.blog.cz/1103/bollywood-sperky-na-prodej
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Mate chut na nejaky sraz? Jeste pred 17.4?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    BERUSKA_CA: ma krasne liceni
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    mirne OT: zena meho kamarada, svatebni foto

    TEMASU
    TEMASU --- ---
    Tak jsem se sesčítala, už se těším na statistiky:o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam