• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    NEVENA: Teda jako tohle jsem nebyla, ale v Jablonecký jsem často, budu se tam co nevidět stěhovat :D
    PINGUI
    PINGUI --- ---
    NEVENA: Může bydlet, ale nemusí být na nyxu:-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Kdopak z vás bydlí na Proseku na Jablonecké? :) potkala jsem v týdnu ráno cestou do práce černovlasou slečnu v rudé vizkoze a fialovém kabátě, musí bydlet pár vchodů ode mě:)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Kalendář chystaných akcí našich či cizích
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=kalendar

    sraz tuto nedeli v Praze, Olomouci, Brne a Pardubicich. Mozna se prida i SLovensko.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Seminare bollywood

    Sárí
    http://www.sari.cz/page_3.php?id=726
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Výzkum - první výsledky
    Nějaká ta čísla, která stačí jen zprůměrovat a ografovat :o)
    Sáríholičky sáríholičkám a ostatním
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=clanek&id=148

    Hlubší analýzy se dopustím později...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    PINGUI: fuchsiove sari a ty sem lezes bez fotky?? Kristejezisi!!! Fotit, sup sup!
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PINGUI: nebo videa na youtube :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PINGUI: ahoj, vazani se urcite brzo naucis. nove navody na www.sari.cz
    nebo doraz na sraz 17.4
    PINGUI
    PINGUI --- ---
    Holky, tak se řadím do řad sári nosiček:-) Včera jsem darem "jen tak" dostala fuchsiové sárí se žlutě vyšitými květy a v těch květech ještě našité bílé "penízky" Nu nádherné. Oči z toho přecházely. Musím dneska vyfotit a pochlubit se:-) Teď zbývá se naučit vázat:-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Olomoucky vyrocni sraz 17.4. 2011
    Tak jako Praha a okoli, také v Olomouci bude sraz, abysme mohli oslavit pet let spolecneho motani se do sari. Program je zatim ve forme navrhu. Planuje se prochazka parkem a nasledne posezeni idelane na nejake zahradce cukrarny ci restaurace. Kavicka, dorticek, povidani. Rozhodne vitame kazdeho kdo bude v okoli. Deti nejsou problem, zcela idealni jsou ty v kocarku ;) tem se bude slunicko v parku urcite libit. Ale zase pokud je manzel pohlida, mate prostor pro sebe a pro povidani.

    Pokud mate otazky okolo vazani sari, veci kolem noseni nebo se proste jen bojite samotne v sari venku, je tohle idealni prilezitost. V davu se totiz kazdy citi hned normalneji ;)
    porada a zve Nailah
    PS: chlapum, detem i zviratum vstup povolen. Jen si je musite hlidat. Organizator nenese odpovednost za pripadne skody
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    YFF: Holky to poslali lodí, prý to bylo tenkrát levnější.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    Velký jarní úklid aneb Pošli to dál naživo!
    http://sari.unas.cz/index.php?sari=sraz&id=915

    Datum: 21. dubna 2011 od 17:00
    Místo: Klub cestovatelů - Praha

    Velký jarní bazar z našich skříní do našich skříní!

    Přijde prodat či koupit své první nebo poslední sárí nebo pandžabí, proberte svou škříň a nenošené kousky vyměňte za nové, najděte svým kamarádům nové paničky, oblýskejte se novými šperky, a mnoho dalšího... Samozřejmostí je dostupnost rad a povídání, prostě jako vždy, když se nás sejde pár.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    SHEEN: [ AUKCE na NETU-----mate s nimi nejaky zkusenosti??? hodlate se jich ucastnit??? spojme sily... ]
    klub na tydle problemy, aukce - dodani z ciziny apod.
    Vim, ze rikali, ze na nastenku daji, tak snad dali, informace, nebo odkaz na seznam toho, co slu podleha apod.
    Kazdopdne strucne - cokoliv mimo evropskou unii, co prijde po 31. breznu a stoji vic nez 22 euro (vcetne postovneho!!) podleha doplatku DPH. Vse*, co (opet mimo EU) je drazsi, nez 150eur, tak to podleha jak DPH, tak clu! (ale to clo, to tak hrozne neni, darda v doplatcich je to DPH!)
    (*= popravde, neni to vse, clu nepodlehaji ruzne typy zbozi, ale obleceni ano, melo by se to v tom klubu dat najit)
    YFF
    YFF --- ---
    MURRIEL: to se ještě posílá lodí? všichni preferují leteckou dopravu, protože je levnější..8-o
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    MOUNTBATTEN: My jsme motaly turbany z viskózy nebo bavlny o šíři cca 30 cm a délce alespoň 4 metry, skvělá je krepovaná (taková jako namačkaná bavlna.
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    MOUNTBATTEN: Nám takhle šli sárí lodí skoro půl roku.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Když o tom mluvíte, kde bych našla nějak jednoduše sepsáno, co a jak podléhá clu? Vůbec se v té problematice nevyznám a tak jsem raději nic neobjednávala z ciziny.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ono ani uvest, co to je za zbozi a uvest castku nizsi moc nejde, neverej a zenou Te na celnici!:-(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    YFF: bohuzel tohle uz na celnici znaji. Navigace mi prisla jako gift a urcenou cenou asi 2000,- a stejne jsem musela jit na celnici a podat vysvetleni a o kousek jsem utekla clu. Slovo gift uz dneska neni vsemocne.

    Diakritika v adrese je obcas problem. Ale uz mi prisel i dopis s adresou GANGA, Praha 3 Czech republic
    YFF
    YFF --- ---
    MOUNTBATTEN: to netuším, mně to posílali vždy "zdarma", protože už to dopravný mají zahrnutý v ceně zboží, navíc pokud se to platí převodem a napíšou tam, že je to "gift", tak by to nemělo zkysnout ani na celnici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam