• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: jak pise Skliba. ty sklady tahnes spatnym zpusobem. musi to jit pres a udelat to kalhoty i zezadu.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DRAIG_ENAID: no jo ale ty sklady, co táhneš dozadu jsi měla vzít vrchem a zvrchu zastrčit za pas, to už chápu, že ti to nedělá to, co chceš
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    TRAMIN: o to kalhotoidní...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: pokus o co?
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    pokus č. 358, viskóza
    mobilová kvalita a pozadí ignorujte.

    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo a musim ještě dodat, že já jakékoliv jiné obchody stíhám, většina krámů v Praze má otevříno alespoň do sedmi a tak 80% obchodů (mimo nákupní centra) i v sobotu do dvanácti :-) Ale holt Ganga je v tomhle jiná, já vím... smůla pro mě.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Njn eshopy jsou fajn, ale třeba Ganga má ty barvy sáríček na fotkách uplně jiný odstíny než ve skutečnosti. Jednou jsem k vám jela už přímo pro konkrétní hedvábko sárí, který na fotce vypadalo fantasticky, ale skutečnost byla o dost jiná (co se barvy týče) a čas vybrat si jiný jsem už neměla, protože konec pracovní doby :-/ A jakože my máme v práci celkem variabilní časové možnosti, jak jít do práce, ale i když skončím jak nejdřív můžu, tak než se z Břevnova dostanu na Žižkov, tak zbejvá necelá půlhodinka a to je na vybírání sakra málo :-/
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    prodám tohle sárí

    je to těžký viskózový brokát a spíš pro někoho menšího, na 175 cm je mi spíš kratší
    měla jsem ho na sobě jen jednou právě na té přehlídce, jinak se mi stále jen válí ve skříni :-(
    PC 1900, prodám za 1500, když to bude rychle, tak ještě slevím
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: potreba vazat z bavlny nebo hedvabi. a vychytat to. jak jsem uz psala, tenhle uvaz se mi nelibi a proto ho nijak dal nestuduju
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    TRAMIN:
    Já ti nevim.... vepředu se mi crcá spousta skladů a vzadu mám málem holou prdel.... na těch obrázcích to vypadalo nějak líp :-/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: omlouvam se, ale dyl nez osm hodin tady opravdu nebudu ;) ja se taky do vetsiny shopu nedostanu z duvodu sve prace a nic nenadelam. jedu na eshopech.
    ted si tady stejne pripadam zbytecna. za cely den ani noha.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: No já jsem z Prahy :-) Akorát problém je v té otvírací době Gangy, ale to už bych se opakovala... chjo...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MISERY: v Ganze, ale jen v te prazske
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Kde?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    CHaritativni sari opet zde. Nosene kousky vsech moznych materialu v krabici po 190,- v Praze.
    Nejde platit kartou, nejde prodat levneji, nejde reklamovat pripadne vady vznikle nosenim atd. Nejde vystavovat doklad. Proste nema nic spolecneho s obchodem.
    Nektere jsou fakt krasne
    QUERER
    QUERER --- ---
    TRAMIN: SKLIBA: ahaaaaaaaa :) nj, teď už je to jasné a srozumitelné :D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN:
    QUERER:
    a) jednou rukou si drží ten zbytek nevyskládané látky , co si ho pak bude dávat přes rameno
    b) druhou rukou protáhla ty sklady dozadu
    a jo, je to matoucí, taky jsem nad tím chvíli dumala
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    QUERER: protahla sklady dozadu a na ctvrtem obrazku si je zastrkava za pas
    QUERER
    QUERER --- ---
    TRAMIN: ilustrované hezky... ale nějak jsem se nechytla co udělala s tím sari mezi druhým a třetím obrázkem... :/ asi jsem ještě blbější než jsme doufali :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    nebo tady z dlouheho sari
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: zjednodusene receno. Pokud mas normalni sari...

    v pase uvazes provazek fest. Pak kolem sebe otocis sari jako normalne, ale udelas si tam uzel, aby to dobre drzelo. Tim mas hotovou sukni, stejne jako u sari normalne. Pak udelas spoustu skladu a zbyde ti latka tak akorat na zastrceni vepredu za pasem.
    http://www.sari.cz/obrazky/prakticke/jaksioblectsari/z4-v.jpg
    pak vezmes spodni lem skladu asi uprostred sirky a protahnes ho mezi nohama dozadu a tam zastrcis za pas u patere. Chce to asi spravne sari a pekne to uhladit a vyskladat.
    Tim mas kalhoty. Vlecku z toho neudelas. Na to je potreba 9yard sari
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam