• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    ALEGRIA
    ALEGRIA --- ---
    Tak takhle to sárí vypadá. Je k tomu ještě stejně oranžová šála. Velikost S/M.

    ALEGRIA
    ALEGRIA --- ---
    Ahoj holky, mám pravé sárí z Dilí, velikost M, oranžové kalhoty, modro oranžové šaty na ramínka s korálkami, oranžová šála, plus sadu bindi (nalepovací ozdoby na tělo). Neměla byste o to některá zájem? Zn. levně. Kdyžtak do pošty, díky
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DRAIG_ENAID: tak "na sukni" to můžeš spustit vždycky
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    TRAMIN: je to docela pohodlný, ale jsem zvědavá, až si budu v práci potřebovat odskočit... pro jistotu si do zavazadla beru spodničku ;-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: no ono to totiz normalne neni nijak nadherne a dela se z delsiho sari. Ten uvaz se dneska uz pouziva dost malo. Spis stare zeny, ktere ale maji pulku nohy venku.

    Potrebujes hodne skladu, aby se ti to hodne narasilo a slo chodit. Ale tohle je taky zajimave.
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    jenže dokad jsem to tak dělala, tak se v tom nedalo chodit... :-/
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: jak pise Skliba. ty sklady tahnes spatnym zpusobem. musi to jit pres a udelat to kalhoty i zezadu.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DRAIG_ENAID: no jo ale ty sklady, co táhneš dozadu jsi měla vzít vrchem a zvrchu zastrčit za pas, to už chápu, že ti to nedělá to, co chceš
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    TRAMIN: o to kalhotoidní...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: pokus o co?
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    pokus č. 358, viskóza
    mobilová kvalita a pozadí ignorujte.

    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo a musim ještě dodat, že já jakékoliv jiné obchody stíhám, většina krámů v Praze má otevříno alespoň do sedmi a tak 80% obchodů (mimo nákupní centra) i v sobotu do dvanácti :-) Ale holt Ganga je v tomhle jiná, já vím... smůla pro mě.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TRAMIN: Njn eshopy jsou fajn, ale třeba Ganga má ty barvy sáríček na fotkách uplně jiný odstíny než ve skutečnosti. Jednou jsem k vám jela už přímo pro konkrétní hedvábko sárí, který na fotce vypadalo fantasticky, ale skutečnost byla o dost jiná (co se barvy týče) a čas vybrat si jiný jsem už neměla, protože konec pracovní doby :-/ A jakože my máme v práci celkem variabilní časové možnosti, jak jít do práce, ale i když skončím jak nejdřív můžu, tak než se z Břevnova dostanu na Žižkov, tak zbejvá necelá půlhodinka a to je na vybírání sakra málo :-/
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    prodám tohle sárí

    je to těžký viskózový brokát a spíš pro někoho menšího, na 175 cm je mi spíš kratší
    měla jsem ho na sobě jen jednou právě na té přehlídce, jinak se mi stále jen válí ve skříni :-(
    PC 1900, prodám za 1500, když to bude rychle, tak ještě slevím
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DRAIG_ENAID: potreba vazat z bavlny nebo hedvabi. a vychytat to. jak jsem uz psala, tenhle uvaz se mi nelibi a proto ho nijak dal nestuduju
    DRAIG_ENAID
    DRAIG_ENAID --- ---
    TRAMIN:
    Já ti nevim.... vepředu se mi crcá spousta skladů a vzadu mám málem holou prdel.... na těch obrázcích to vypadalo nějak líp :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam