• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: to neva. A já chtěla příležitostně zkusit nějaké obskurnosti podle záznamů chantal boulanger. Ale to počká, obešla jsem se doposud, obejdu se i nadále.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: no na psani uz je pozde. nebot za par hodin vyrazi na letiste. Ovsem co vim, tak se zase tak uzasne neshani a byva to bavlna. Kdyz tady bylo, tak tady taky dloooouho lezelo. Na bezne typy uvazu je nepouzitelne.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: no, zas je to vintyč za pár šupů. Je u toho psané, že zardozi a bullion beads, takže to asi bude kovové... no a vypadá to jako něco, z čeho bych se pak nestyděla udělat nějaký závěs nebo drapérii.


    Hele, dalo by se někde vyšpatnit 9yardové sárí? Třeba napsat Malati, ať se po něčem koukne na cestách? Sice mám lehce prohráblé indické internety, ale nějak jsem nic moc nenašla.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: jestli z fotky dobre tipuju, tak to jsou takove ty kovove koralky co mam na jednom sari. Je to tezsi a fakt by bylo dobre, kdyby hodni lem v oblasti skladu ozdoby nemel.
    Taky teda z fotky tezko rict, jak vypada zacatek sari. treba tam nejsou
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    GENTIANA: musis!
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: Většinou v té části kde se sárí zastrkává za spodničku aplikace nebývají. Pokud by byly korálky po celé horní délce tak by ses bříško odřela
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KATERINA: momentálně tři. Ano, mohlo by to být horší.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    GENTIANA: kolik jich zatím máš? když to u mně dosáhlo skoro 40 kousků, začla jsem se toho zas zbavovat... :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    KATERINA: a tož to jo, ale že to ohnu a nacpu za spodničku... a vůbec.
    A asi bych měla přestat hrabat po internetech. Moje láska k velkým vlajícím hadrům s velkýma vzorama by jednoho dne mohla způsobit, že zahynu pod lavinou těchto, které na mě vypadly z šatníku.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    GENTIANA: korálky jsou snad na vnější straně, panděro by nemělo být z čeho odřené ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    a ještě jedno.


    Myslíte, že ty korálky až do okrajů jsou nositelný? Abych neměla odřené panděro.....
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    GENTIANA: tyhle barvy ti budou slušet, takže ano! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Mám?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Tohle je taaaaak moc krásný
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    GENTIANA: No, mne by v pohode aj to neretusovane :-))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: kua, já chci taky mít břicho jako vyfotošopovaná modelína:D
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: nemám slovo proti, je to osvěžující :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SKLIBA: ale to je potreba. Tradice je krasna, ale kdyz to zapracujes do normalniho zivota, je vetsi sance, ze se to chytne a nepusti ;)
    Takze veskere pasky pres sari ala dziny, cepice a rukavice a vsechno ostatni. Normalni boty a kabelky a kabatky. To vsechno dela ze sari normalni odev a ne latku ze skanzenu.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: sárí po rebelsku :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tohle strasne moc chci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam