• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    DALEEN: Poměr cena výkon mi nevyhovuje, a to i pokud beru v úvahu clo apod. Sárí, které se mi zdálo na webu docela pěkné, i když trochu dražší, vypadalo v reálu hrozně, k tomu navíc neolemovaný roztřepený okraj, mám pocit, že ani nebyl podšitý spodní lem. A pak má také Ganga velmi omezený výběr, ale to samozřejmě může být otázka mého osobního vkusu.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DOBYTEK: Co přesně ti nevyhovuje na nabídce Gangy?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PSYKICK: Já jsem měla původně stejný plán, ale nabídka Gangy a chování prodavačky v obchodě na Koněvově mě nakonec přesvědčily zkusit radši zahraniční obchod, a vyšlo to. Teď už na utsavfahion kupuji třetí sárí a jsem spokojená. No uvidíš sama, třeba budeš spokojená s českými obchody, já nebyla :)
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    AMORFITA: To je taky dobrej nápad, poohlídnout se přímo tam po něčem.
    Taky jsem přemýšlela zda dát oba festy, v obytným autě s několika dny válení se někde u moře, nakonec to rozetl zaměstnavatel, nedá mi dostatek volna... tak to stačí akorát na to jet na boom a zpět a někde se zastavit u moře.
    Měj se krásně a užij si festival jeden nebo druhej, a nebo oba :-D
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    DOBYTEK: díky za referenci:-) Ale budu asi střízlivější a dle rady Daleen pujdu sáríčka okouknout do obchodu, popovídat s prodávající a případně pořídit nějaké obyčejnější za rozumnou cenu, než jít do toho po hlavě a shánět něco ze zahraničí.
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    PSYKICK: aha, škoda :) my možná letos taky vyrazíme..ale chcem i na Ozoru, takže ještě musíme rozmyslet jestli se nám chce přejíždět narychlo. Každopádně na podobných akcích kolikrát i prodávají nádherné sukýnky ze sárí. Vloni jsem na ozoře udělala chybu že jsem si jednu nekoupila a když jsem pro ni šla, tak už tam ti lidi nebyli... tak se měj krásně, ať to vyjde a boom ;)
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    PSYKICK: já mám zkušenost velmi dobrou, jsou ochotní, posílají v neoznačené krabici, ceny velmi dobré, nadto se vždy dá na webu najít slevový kupon.
    Akorát na šití čoli doporučuji poslat jim něco, co ti padne. Na druhou stranu mě jedno čoli zmršili a bez keců na vlastní náklady poslali nové. Jo a tedy radši platím přes paypal.
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    DALEEN: jj. Už na to koukám :-( To riskovat nebudu. Asi opravdu zajdu osobně v Praze do prodejny a uvidim...
    Díky!
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    PSYKICK: Doporučuju pročíst tyhle reference http://sari.unas.cz/index.php?sari=zkusenosti pokud si dobře pamatuju je tam zrovna na Utsav pár dost hanlivých.
    Pokud se sárí nemáš zkušenosti doporučovala bych ti český obchod, nejlépe si osobně zajít na prodejnu v Praze nebo v Brně
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    Máte někdo zkušenost s http://www.utsavfashion.com/
    spolehlivost, kvalita?
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    ZRZAVAANNA:
    TRAMIN:
    Díky!
    AMORFITA: Ahoj, to jsem nebyla já a ani jsem na Amebio nakonec nedorazila :-(.
    Zatím o sárí, nebo polosárí jen uvažuju. Chtěla bych si jedno pořídit až letos pojedu na Boom festival.
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    PSYKICK: to jsi byla ty na amebiu v modrém polosárí? (nebyla jsem bohužel, jen jsem viděla na fotkách někoho)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PSYKICK: prazska http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=53

    brno
    Viskózová sárí |
    http://www.eshop-rychle.cz/gangabrno/eshop/1-1-Viskozova-sari

    kazdopadne Praha ma pri osobnim odberu vic nez na internetu. Brno obcas taky.
    ZRZAVAANNA
    ZRZAVAANNA --- ---
    PSYKICK: ganga;)
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    Ahoj,
    doporučtě obchod odkud kupujete/objednáváte sárí.
    Zajímají mne hlavně sarí z lehkých vzdušných materiálů s výrazným designem.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: hmmmmmmmmm.... to nezní zle :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PLANUJEME SRAZ na Paleni carodejnic v Praze

    Spolek břevnovských živnostníků - Úvod...2
    http://www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz/

    info na FB a casem na sari.unas.cz. Proste zajdeme opect spekacky a trochu pokoukat na ohen
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: jo, tyhle věci, co se dotvarujou na nositeli, mám taky tak nějak ráda. A miluju látky - nerada je stříhám. Což je jeden z důvodů, proč moc nešiju... když ten taft stál dva tisíce za metr a tak krásně se blejská, tak by byl hřích s ním cokoli dělat.

    Už mám vyhlídnutý tkalcovský stav. Matka mě sice vydědí, ale....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: no jednak ty halenky byvaji i vetsi a jednak to vesmes prohlasi nekdo s 140cm obvodu. Takze jsem nejak nenasla korektni odpoved a vesmes reaguju prave informaci, ze Indky tohle nenosi vetsinou. A i tak se to sije na miru.
    Ale je proste pravda, ze je dokonaly vynalez neurcita velikost sari. Protoze tohle vsechno odpada a da se vazat kazde jinak.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: huh. No, já mám přes prsa asi tak 110, ale přinejmenším vím, že jsem tlustá:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam