• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    DALEEN: jj. Už na to koukám :-( To riskovat nebudu. Asi opravdu zajdu osobně v Praze do prodejny a uvidim...
    Díky!
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    PSYKICK: Doporučuju pročíst tyhle reference http://sari.unas.cz/index.php?sari=zkusenosti pokud si dobře pamatuju je tam zrovna na Utsav pár dost hanlivých.
    Pokud se sárí nemáš zkušenosti doporučovala bych ti český obchod, nejlépe si osobně zajít na prodejnu v Praze nebo v Brně
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    Máte někdo zkušenost s http://www.utsavfashion.com/
    spolehlivost, kvalita?
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    ZRZAVAANNA:
    TRAMIN:
    Díky!
    AMORFITA: Ahoj, to jsem nebyla já a ani jsem na Amebio nakonec nedorazila :-(.
    Zatím o sárí, nebo polosárí jen uvažuju. Chtěla bych si jedno pořídit až letos pojedu na Boom festival.
    AMORFITA
    AMORFITA --- ---
    PSYKICK: to jsi byla ty na amebiu v modrém polosárí? (nebyla jsem bohužel, jen jsem viděla na fotkách někoho)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PSYKICK: prazska http://www.sarishop.cz/index.php?page=shop.browse&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=53

    brno
    Viskózová sárí |
    http://www.eshop-rychle.cz/gangabrno/eshop/1-1-Viskozova-sari

    kazdopadne Praha ma pri osobnim odberu vic nez na internetu. Brno obcas taky.
    ZRZAVAANNA
    ZRZAVAANNA --- ---
    PSYKICK: ganga;)
    PSYKICK
    PSYKICK --- ---
    Ahoj,
    doporučtě obchod odkud kupujete/objednáváte sárí.
    Zajímají mne hlavně sarí z lehkých vzdušných materiálů s výrazným designem.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    TRAMIN: hmmmmmmmmm.... to nezní zle :-)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    PLANUJEME SRAZ na Paleni carodejnic v Praze

    Spolek břevnovských živnostníků - Úvod...2
    http://www.spolekbrevnovskychzivnostniku.cz/

    info na FB a casem na sari.unas.cz. Proste zajdeme opect spekacky a trochu pokoukat na ohen
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: jo, tyhle věci, co se dotvarujou na nositeli, mám taky tak nějak ráda. A miluju látky - nerada je stříhám. Což je jeden z důvodů, proč moc nešiju... když ten taft stál dva tisíce za metr a tak krásně se blejská, tak by byl hřích s ním cokoli dělat.

    Už mám vyhlídnutý tkalcovský stav. Matka mě sice vydědí, ale....
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: no jednak ty halenky byvaji i vetsi a jednak to vesmes prohlasi nekdo s 140cm obvodu. Takze jsem nejak nenasla korektni odpoved a vesmes reaguju prave informaci, ze Indky tohle nenosi vetsinou. A i tak se to sije na miru.
    Ale je proste pravda, ze je dokonaly vynalez neurcita velikost sari. Protoze tohle vsechno odpada a da se vazat kazde jinak.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: huh. No, já mám přes prsa asi tak 110, ale přinejmenším vím, že jsem tlustá:D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: priznam se, ze z nyxu sleduju velice malo a posledni dobou jeste jen obcas, takze to neber osobne :) Nejak vychazim z klasickych hlasek v obchode a na lidech.cz
    Moje nejoblibenejsi veta je u halenek 100cm pres prsa sitych pro evropu "a to sou ty Indky jako tak hubený?"
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: zrovna kdesi vedle jsem přemýšlela, jestli s fotokrámem dělám patnáct, osmnáct nebo dvacet let. Ale děkuji za upozornění:D

    No, a pokud ten top je udělaný pro Evropanku, která by chtěla něco tak trochu etno, tak jasně - přiznávám se, že se v indických a okolních oděvních stylech nevyznám natolik, abych okamžitě identifikovala, že to je šitý na modelku, ne na člověka.

    Jinak máš recht - asi holt indickým matičkám nepřijde na mysl, že když jim mezi sukní a čoli leze solidní pneumatika, může se to někomu nezdát (a dcery, které zvlčily v Evropě, se nepočítaj...:D)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GENTIANA: no neni to sari ;) a neni to uplne tradicni strih a tak.
    Zjednodusene receno
    Indka ma jine starosti nez cviceni a hubnuti. Za druhe - byt stihla, vysoka a s hrivou vlasu je zapadni ideal krasy. Jak vime, ideal se meni. Staci se podivat na dnesni modelky a na pin-up modelky atd. Stejne jako v baroku bylo IN byt korpulentni a v gotice vypadat jako mrtvolka bez prsou.

    Tak i indicke zeny "neresi" svoji postavu. Pokud nejde o modelky a herecky. Ale i tam to neni uplne pravda. Hodne prehani fotosopovani a je to videt. Staci se v tom chvilku pohybovat a uvidis to.
    Dalo by se tedy rict, ze dobre zajistena zena je "vetsich" rozmeru. Zaroven je mala. Ten dojem z fotek, ze modelka ma skoro dva metry a 40kg je sikovna prace fotografa a grafika.

    A uvaz bezne Indky bych radeji nechala stranou. Obcas je to jako katalog, jak by to vypadat nemelo. Tedy alespon za predpokladu, ze chces vypadat jako princezna a ne jako udrena zena co jde z pole.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TABBY: no, jako, Indky nosí sárí uvázané i tak, že to není všekrycí, a ne všecky jsou modelíny. Akorát když jsem měla možnost detailně prozkoumat indické matičky na jedné promoci, ještě mě to nějak nezajímalo.
    TABBY
    TABBY --- ---
    GENTIANA: No, obavam se, ze to chce budto prebujele sebevedomi, nebo redukcni dietu ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: fotka putuje k mé dvorní krejčové.


    Akorát bych ráda věděla, jak nosit věci tohohle typu, když mám pivní břich.
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    TRAMIN: Ja taky! Kde se to da poridit?
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GENTIANA: U těhle sárí se zardosi a s korálky je ten průšvih, že z nich nejde ani nic ušít. Do té výšivky/aplikace se nedá střihnout. Je to celé na jedné niti, takže by se to hned sesypalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam