• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    DALEEN: Prehnana? Neni to zadny nekvalitni polyester, rekla bych, ze je v tom i nejake hedvabi. Material je hodne kvalitni a za to se rucim sama a ze uz mi pod rukou proslo hodne sari..

    Je to krasne vysivane sari a zadna lacina prace. Navic porizovaci cena nebyla zrovna nizka. Uz jsem ho zlevnila, ale proste za par stovek ho nedam, je vazne hodne luxusni. Pro mene narocne mam to druhe :).
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KENZUCHA: Hezká jsou, ale ta cena za krémový polyester mi přijde dost přehnaná.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    KENZUCHA: nooo to krémové je moc pěkné :)
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    Dobrý den, snad mohu přerušit Vaši diskuzi, nabízím na Aukru 2 pěkná sárí, které by sáríholičky mohly ocenit :).

    http://aukro.cz/show_item.php?item=2422264837

    Jemné fialkovo růžové květinové sárí (2422265923) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=2422265923

    Děkuji :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    SKLIBA: Preju ti, aby to bylo brzo ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: jj máš tu ty hadíky na halenky a tu zelenou věc na druhou sukni a tak :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: přijedu ;-) stejně toho tam mám víc k udělání
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: no přijeť dáme to dohromady;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: já v ní do práce taky nechodím :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Když já bohužel musím vycházet z toho co můžu nosit do práce...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: a víš jaká to bude nádhera, až se člověk zase vejde zpátky do běžného oblečení a bude si moct vybírat? :-D mimochodem kolovky jsou moc vděčné, jen se časem sune pas nahoru :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: nic si z toho nedělej, já mám jedny kalhoty, pár triček a dvě sukně, které snad chvilku vydrží. O víkendu jedu na svatbu a velmi doufám, že se ještě vejdu do šatů, které mám připravené. I když je fakt, že mrňous teprve začíná vyčuhovat :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: jo, je to peklo, cajdám teď pořád v jedněch šatičkách, druhé nositelné už jsou tak onošené, že už se v nich stydím ven, u Barušky mám další rozešité, budu sebou muset trochu mrsknout :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Nic si z toho nedělej, mě už taky pomalu většina šatníku jen tak visí na ramínku. Sárí mám naštěstí zaskříňovaná, ale nesahla jsem na ně minimálně rok.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: přemýšlela jsem že bych z něj něco ušila, ale jemi ho líto, jesli by se někomu líbilo, tak ho asi spíš prodám..
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: chuděrka... mě je těch mých taky líto, jsou teď kdesi v krabici s ostatními devadesáti procenty oblečení, které stejně do srpna neunosím a ani nemám kam zaskříňovat
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: no ale ty puntíčky jsou k sežrání :)

    Chmmm přemýšlím co udělám s tím svým hnědým bavlněným sárím, nakonec ho vůbec nenosím ikdyž má tak překrásné výšivky.

    TABBY
    TABBY --- ---
    GENTIANA: Foto by bylo?
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    ... no a kromě toho jsem schrastila to kasavu sárí z brněnské Gangy, takže se mám čím kochat ještě dlouho.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    TRAMIN: no, jednobarevné s lemem třeba taky, nebo s nějakou jednoduchou geometrií, ale spíš je někdy problém najít vhodnou kombinaci barev a vzorů. Miluju temple weave, ale v poslední době zakopávám o nějaké rudo-zeleno-černé kombinace, které mi přijdou děsné. A tak.

    Ale včil nic nesháním, jenom tak čenichám, neb jsem potřebovala koupit pár opravdu důležitých věcí a hadry počkaj. I když ano, sárí je kvalitní investice a nevadí, že mi splaskává pivní mozol, ale z práce by mě načálstvo vyhnalo násadou od koštěte.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam