• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    A ted jsem při probírání šatníku zjistila, že moje krásné bílé net choli je zažloutlé :-/ nevíte někdo, jak je ještě zachránit?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nabízím:
    Modré choli vel. M | Abhi | Topy & Trička | Ženy | Praha - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/predmety/zeny/topy-and-tricka/ostatni/491437-modre-choli-vel-m
    Kolové polosárí | Ganga | Šaty | Ženy | Praha - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/predmety/zeny/saty/ostatni/491368-kolove-polosari
    Pak ještě oranžové choli vel. M. Cena 150 Kč, je nošené 2x...
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    GENTIANA: Tak to neviem... v stredu som sa v ruzovom sari prehnala Olmikom ja :-))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    kdo z vás? Včera jsem seděla v Olomoucu u Marlen na zahrádce a po protější straně náměstí šla paní v růžovofialovém sárí. Měla s sebou malého asi kluka.
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    Tohle jsem dostala pres jednu pani z Indie a nevyslo me zrovna levne a ona by mi nic lacineho nekoupila. Navic to sari nevypada lacine, ale zkusila jsem ho vyfotit lip, snad je videt, ze to neni nejakej sunt..

    Tak jsem se podivala na mysore art silk a to je neco uplne jineho, ale aspon uz vim, co mas/mate na mysli. Nic takoveho bych neprodavala za vic, nez 400-500. A maji ty vysivky osklive :).
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KENZUCHA: neber to špatně, jen mě ta cena překvapila. Je to sárí, které na ebay běžně seženeš pod názvem Mysore art silk, hedvábí v tom není ani nitka, strojová výšivka, seženeš ho cca za 7 dolarů + poštovné.
    To ale nic nemění na tom že je hezké. Zlevňovat ho nemusíš, najdou se lidi co ho za tu cenu koupí ;)
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    DALEEN: Prehnana? Neni to zadny nekvalitni polyester, rekla bych, ze je v tom i nejake hedvabi. Material je hodne kvalitni a za to se rucim sama a ze uz mi pod rukou proslo hodne sari..

    Je to krasne vysivane sari a zadna lacina prace. Navic porizovaci cena nebyla zrovna nizka. Uz jsem ho zlevnila, ale proste za par stovek ho nedam, je vazne hodne luxusni. Pro mene narocne mam to druhe :).
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KENZUCHA: Hezká jsou, ale ta cena za krémový polyester mi přijde dost přehnaná.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    KENZUCHA: nooo to krémové je moc pěkné :)
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    Dobrý den, snad mohu přerušit Vaši diskuzi, nabízím na Aukru 2 pěkná sárí, které by sáríholičky mohly ocenit :).

    http://aukro.cz/show_item.php?item=2422264837

    Jemné fialkovo růžové květinové sárí (2422265923) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/show_item.php?item=2422265923

    Děkuji :-)
    TABBY
    TABBY --- ---
    SKLIBA: Preju ti, aby to bylo brzo ;)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: jj máš tu ty hadíky na halenky a tu zelenou věc na druhou sukni a tak :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DIABOLUS: přijedu ;-) stejně toho tam mám víc k udělání
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    SKLIBA: no přijeť dáme to dohromady;)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: já v ní do práce taky nechodím :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Když já bohužel musím vycházet z toho co můžu nosit do práce...
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: a víš jaká to bude nádhera, až se člověk zase vejde zpátky do běžného oblečení a bude si moct vybírat? :-D mimochodem kolovky jsou moc vděčné, jen se časem sune pas nahoru :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: nic si z toho nedělej, já mám jedny kalhoty, pár triček a dvě sukně, které snad chvilku vydrží. O víkendu jedu na svatbu a velmi doufám, že se ještě vejdu do šatů, které mám připravené. I když je fakt, že mrňous teprve začíná vyčuhovat :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    DALEEN: jo, je to peklo, cajdám teď pořád v jedněch šatičkách, druhé nositelné už jsou tak onošené, že už se v nich stydím ven, u Barušky mám další rozešité, budu sebou muset trochu mrsknout :-)
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    SKLIBA: Nic si z toho nedělej, mě už taky pomalu většina šatníku jen tak visí na ramínku. Sárí mám naštěstí zaskříňovaná, ale nesahla jsem na ně minimálně rok.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam