• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Potřebuji radu. Včera jsem v Ganze koupila šály a na jedné z nich byla nálepka, která sice sundat jde, ale zůstává po ní spousta lepidla. Čím to sundat? Složení je 30 % vlna, 20 % PE, zbytek viskoza nebo bavlna (teď nevím). Nějaké zkušenosti, než na to půjdu s chemií?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    SHAHLAH: je to proste kočka
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    SHAHLAH: jsem se lekla, že jsem ve špatném klubu kam z pracovního kompu nikdy nechodím! :)
    SHAHLAH
    SHAHLAH --- ---
    Teď jsem si vzpomněla - přírůstek do rubriky "slavní v sárí"
    Dita von Teese
    ASUN
    ASUN --- ---
    Poslední možnost nákupu krásných sárí se slevou do 16. 12. 2012
    Předměty uživatele - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=14478696
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nabízím nová, většinou nenošená sárí a choli: http://www.votocvohoz.cz/uzivatele/22841-runa
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    11.11. se blíží, budeme tedy dělat blešák s kočkama? :o)
    ASUN
    ASUN --- ---
    Prosím sdílejte: prodávám sárí, své miláčky na Aukru! Vhodné pro tanečnice a sáríholičky a nebo jen milovnice módy. http://aukro.cz/listing/user.php?us_id=14478696
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    OLEJOVKA: vidim to tak, ze budu muset dorazit. jako fotograf si nemuzu nechat ujit scenu, kdy kocka skrabe kolem sebe a zamotava vsechny pritomne do jednoho sari :D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TABBY: což by vysvětlilo, že se dotyčné kočky neumístily... ;o)
    ale tak třeba tam zbydou neneurotická koťátka :o)
    TABBY
    TABBY --- ---
    OLEJOVKA: Zapomnela jsi zminit krvave sramy na tech torzech ;)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    hele, jedenáctého je neděle, to bych mohla jet na víkend do Prahy. Sárí a kočky si nemůžu nechat ujít:D
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: teď mě napadlo, že neumístěné kočky by se mohly nafotit v sárínáručích... prostě fotografie torza od ramen k pasu nebo bokům s kočkou... co myslíte?
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    DALEEN: to vím, proto jsem psala že nevím :). Leda mě napadlo jestli TRAMIN nemá tu svoji krásnou starou skříň restaurovanou...
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    DIABOLUS: To je sice možné, ale choli se vyrábí ze směsi bavlna-elasten a rozhodně škrobené nejsou. Je to prostě běžné tričko, jen kratší :)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: a tak to nevím. škrob právě po čase (asi rok a půl) začíná žloutnout. proto se veškeré škrobené porádlo musí jednou do roka přeprat a přeškrobit, aby zůstalo bílé. Našla jsem teď na půdě staré vyšívané ubrusy. Teď mají okrovo medovou barvu, protože je někdo dobrých 20let nepřeškrobil. Zatím jsem je nezkoušela vyprat a znovu naškrobit, takže nevím jestli vůbec někdy ještě budou bílé.
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TABBY: to by ovšem nebylo marné... je tam zrcadlo a aspoň trochu oddělitelné místo na převlékání? .o)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam