• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    OLEJOVKA: teď mě napadlo, že neumístěné kočky by se mohly nafotit v sárínáručích... prostě fotografie torza od ramen k pasu nebo bokům s kočkou... co myslíte?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    TABBY: to by ovšem nebylo marné... je tam zrcadlo a aspoň trochu oddělitelné místo na převlékání? .o)))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    NEVENA: no, moje matka na všecko leje vanish a docela to funguje.
    TABBY
    TABBY --- ---
    OLEJOVKA: Mozno pridruzit k umistovaci vystave opustenych kocek, kterou poradame 11.11. v prostorach Chvalske tvrze na Praze 9 :-)
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    mohly bysme udělat předvánoční blešák :o))
    jen kde, aby šlo si věci zkoušet?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    OLEJOVKA: TRAMIN: Díky, tak ještě zkusím slaný roztok a pak ty silnější prostředky. Jinak už fakt nevím :-/ předchozí choli nakonec letělo. Nechápu jak je to možné, ale v mé prastaré škříni (anebo za to mohla stará pračka?) mi věci žloutly ostošest:/

    ZRZAVAANNA: 90-95 cm. Nejde mi to přesně změřit. Mám 168 cm, při zkoušení bylo akorát, holky v Ganze mě varovaly že se srazí, ale myslela jsem, že 5 cm moc rozdílu neudělá :-P

    Nechystá se další sárí bazar?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    GENTIANA: mě se líbily i ty tuniky, a nejlepší je si to prohlížet s tím zoomem, protože to má krásný detaily.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    MOLLY: Na to první taky už dlouho koukám.

    Nicméně tuším v dubnu mívá SP výprodeje, takže se některé kousky dají pořídit i pod sto dolarů. Ne zrovna tyhle superluxusní, pravda.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: nebylo. je to bavlna plus trochu elastan. normalni tricko proste
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    NEVENA: slany roztok a na slunicko? nebo vyprat v necem silnejsim (ariel na bile pradlo, redene savo...)
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    NEVENA: nebylo škrobené?
    OLEJOVKA
    OLEJOVKA --- ---
    NEVENA: asi jedině bělidlo, jesli je to jen jednobarevné, prostě bych to naložila do bělidla :o))
    ZRZAVAANNA
    ZRZAVAANNA --- ---
    NEVENA: můžu se zeptat jakou má polosárí délku?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    A ted jsem při probírání šatníku zjistila, že moje krásné bílé net choli je zažloutlé :-/ nevíte někdo, jak je ještě zachránit?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Nabízím:
    Modré choli vel. M | Abhi | Topy & Trička | Ženy | Praha - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/predmety/zeny/topy-and-tricka/ostatni/491437-modre-choli-vel-m
    Kolové polosárí | Ganga | Šaty | Ženy | Praha - votocvohoz.cz
    http://www.votocvohoz.cz/predmety/zeny/saty/ostatni/491368-kolove-polosari
    Pak ještě oranžové choli vel. M. Cena 150 Kč, je nošené 2x...
    UHLIK
    UHLIK --- ---
    GENTIANA: Tak to neviem... v stredu som sa v ruzovom sari prehnala Olmikom ja :-))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    kdo z vás? Včera jsem seděla v Olomoucu u Marlen na zahrádce a po protější straně náměstí šla paní v růžovofialovém sárí. Měla s sebou malého asi kluka.
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    Tohle jsem dostala pres jednu pani z Indie a nevyslo me zrovna levne a ona by mi nic lacineho nekoupila. Navic to sari nevypada lacine, ale zkusila jsem ho vyfotit lip, snad je videt, ze to neni nejakej sunt..

    Tak jsem se podivala na mysore art silk a to je neco uplne jineho, ale aspon uz vim, co mas/mate na mysli. Nic takoveho bych neprodavala za vic, nez 400-500. A maji ty vysivky osklive :).
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    KENZUCHA: neber to špatně, jen mě ta cena překvapila. Je to sárí, které na ebay běžně seženeš pod názvem Mysore art silk, hedvábí v tom není ani nitka, strojová výšivka, seženeš ho cca za 7 dolarů + poštovné.
    To ale nic nemění na tom že je hezké. Zlevňovat ho nemusíš, najdou se lidi co ho za tu cenu koupí ;)
    KENZUCHA
    KENZUCHA --- ---
    DALEEN: Prehnana? Neni to zadny nekvalitni polyester, rekla bych, ze je v tom i nejake hedvabi. Material je hodne kvalitni a za to se rucim sama a ze uz mi pod rukou proslo hodne sari..

    Je to krasne vysivane sari a zadna lacina prace. Navic porizovaci cena nebyla zrovna nizka. Uz jsem ho zlevnila, ale proste za par stovek ho nedam, je vazne hodne luxusni. Pro mene narocne mam to druhe :).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam