• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SIHAJASárí, zaviňte se do krásy
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: jo, cely kroj se dela na miru. ale to nic nemeni na tom, ze to boli. Ono je to tvrde a drzi to vlastne tim primacknutim. Pomahaji jehlice, ale ty jsem nemela. jeden rok mi slezlo trochu vlasu v tom nejhorsim bode na hlave.
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: no já jsem to myslela tak, že se do kroje převléknu odpoledne a pak čepení, ale bohužel na to vůbec nezbyly finance. i tak to máme hrozně na hraně :/

    Jo podlužácký kroj znám, je to pecka :). to jsem netušila že rožky tohle dělají. jsem si říkala že se vyrábějí na míru..
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: nooooo. ja kroj mam, podlužácký a vdávat bych se v něm nechtela z uplne stejnych duvodu. I kdyz beru, že český bude asi víc v pohodě.
    Protože v našem jsi stáhnutá v pase, spodničky ti nedovolí si sednout, je ti horko a ty krajky škrábou stejně :D A ještě máme na hlavě "rožky" což je mučící nástroj, který stahuje hlavu do parádní migrény
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: no jasný.. ještě že jsem češka :).. akorát kroj mi na svatbu nevyšel :(
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DIABOLUS: já bych se asi taky nesmála. musís se prestehovat, beres si nekoho koho treba ani neznas, mas na sobe lehangu, ktera desne skrabe, spoustu tezkych sperku. A do toho jeste musis sedet nekolik hodin, zatimco ostatni se bavi...
    DIABOLUS
    DIABOLUS --- ---
    TRAMIN: no asi podle nějaké tradice se nevěsta nemá smát, aby nebyla nešťastná v manželství.. nebo nevim...
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: oni vsichni na tech fotkach vypadali dost nestastne nebo nastvane. Tezko rict proc
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    TRAMIN: Tedy to je nadšená nevěsta.....a podle očí bych hádala že je to nevěsta se žloutenkou.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    až budete mít pocit, že je něco "moc"... vždycky jde přidat
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    MOIRAIN: do indie se jede az v rijnu,takze je to mozne.

    Kdo se chcete prijit podivat, urcite to stoji za to. je tam spousta sari i sukni
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Má ještě smysl zítra přinést do Gangy charitativní sárí a polosárí? Nějak jsem celé září neměla čas.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    KATERINA: do konce zari.

    PERSENTI: vyhnula bych se slovu "mimopražský" protoze akce bezi i v Brne. Jinak je trochu problem jak to poresit posilanim penez, protoze nam to nesmi projit pres ucet jakozto nenase penize.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    TRAMIN: do kdy ta charita běží? že bych tam něco donesla...
    PERSENTI
    PERSENTI --- ---
    Jaká je šance pro mimopražské vybrat sárí z charitativní akce, budete mít někde fotky?
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tak kaftany opravdu nejsou a budou az na podzim. podle vseho az v rijnu. bohuzel. a to jich bylo skoro padesat kusu.

    Chtela bych pripomenout, ze bezi charitativni akce a prave tady pristala velka hromada sari a nejaka ta sukne. takze je z ceho vybirat
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    RENNFRI: no ja mam ted "dva roky prazdnin", ale kaftany bavlnene tam jsou. nebo uz ne??? jinak zaridime, ale az v rijnu.
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    dámy ze sárí.cz - budete mít zase kaftany? jsem naznala, že by se mi jeden na doma krásně hodil a zjistila, že jsem je u vás naprosto a zcela prokaučovala :-D
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    DALEEN: strapecky prisivaci jsou a jedny stribrne ozdoby na konec vazani snurek taky.
    Jinak souhlas. strihy se v Indii delaji od oka po pameti. proto neexistuje nejaky rozumny a kazdy si na nej prijde nejak sam. Pripadne se da rozebrat nejake uz hotove a podle nej jit.


    SELLIGAN: akorat bacha na "hedvabi" a "zari" a podobne. par jsem jich zkusila a nikdy to nebylo hedvabi a kvalita je horsi jak na fotce. zalezi co od toho cekas.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MOIRAIN: já debil...dlouho ziju v domneni, ze yard je pul metru protoze liubra je pul kila. blbec...omloivam se
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    SELLIGAN: yard má 90 cm přibližně, takže délka těch sárí je asi 4,5 m, je to dost málo, ale nějak to asi půjde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam