• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOFirenyx - Nyx klient pro Mozilla Firefox, Mozilla Suite (Seamonkey), Flock
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    ARCAO: to by mi veselo stacilo ... ak neexistuje nyx okno tak otvorit nove ak existuje tak refreshne poslednu pouzitu instanciu nyxu
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NEMRTVY: No asi by to nejak slo, ale:
    a) pouze v ramci aktualniho okna
    b) vybranim popsledniho tabu, kde se vyskytuje v adrese http(s)://www.nyx.cz

    Pripadne pokud by tab nebyl nalezen tak do noveho tabu
    NEMRTVY
    NEMRTVY --- ---
    neviem ci je to technicky mozne a existuje moznost ako po kliknuti na nejaku volbu sa NEOTVORI nove okno ale dokaze sa prepisat refreshnut existujice nyx okno (resp. tab) ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN: to je ste v pohode, ja sem dneska spustil FF a ihned se mi sesypal a nevedel sem, co to dela...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    dik a sorry za zmatky .)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.3.2007072202.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.3.2007072202.xpi

    Novinky:
    * opravena lokalizace od Estena (doprelozeny texty)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    tak opraveny fajly sou tady, ale protoze sem nesikovnej, u sebe sem to nerozbehal -- firenyx se mi zasekne pri prihlasovani. Ale to muze bejt mym neohrabanym hackovanim uz nainstalovany extenze, takze by to snad melo behat uz ;)

    loc.tar.gz (1873 B)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN, ISTRAM: vy mi teda davate :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ISTRAM: je, na my strane, sorry. Uz to opravuju, zatim pouzivej starsi verzi...
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    ARCAO: neni tam nekde mala chybicka? lin/ff2.0.0.4
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: ad 2 -- zkouset jestli je clovek prihlasenej by stacilo jen v pripade ze nema vyplneny webovy heslo; kdyz nebude, dostane podobnou hlasku jako ted...

    jinak k ty anglicky lokalizaci, ted koukam ze sem prelozil starou verzi a naky veci tam chybi, takze to nebeha. Rano hodim aktualni.

    Coz mi pripomina, nejakou zvenci pristupnou cvs/svn k tomu asi nemas, co? ;)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ESTEN:
    [1] pokud jde o nejaky zaskrtavatko, tak neni problem, pokud by to melo jit pres CTRL+prostredni klik, tak nevim jestli se mi to povede odchytit.
    [2] musel by se provest o jeden dotaz navic (v pripade ze neni clovek prihlasen), uz takhle je to obcas pomale a nezobrazi se stranka ihned.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.3.2007072201.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.3.2007072201.xpi

    Novinky:
    * pridana anglicka lokalizace od Estena
    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    ESTEN: jedu taky ff/lin a pohoda, co se tyce otvirani z menu, nemam problem -> otvira se ve stejnem okne.
    ono to po tobe chce heslo?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    muzu poprosit o pridani en-US localizace? Nakej preklad uz sem si zprasil, tu je .)

    loc.tar.gz (1616 B)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    ARCAO: myslim... mam.. :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ARCAO: ff/linux beha krasne.

    Dve pripominky, though: zaprve, pri otevirani nyxu z menu bych ocenil otevreni do aktualniho okna, do novyho jen na ctrl/middle-click. Asi by si to zaslouzilo jeden checkbox v nastaveni .)

    a za druhe, klient by pri pokusu o otevreni nyxu moh nejdriv vyzkouset jestli uz nejsem nahodou prihlasenej a v takovym pripade nevyzadovat webovy heslo.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Je venku nova verze 0.1.3.2007072102.

    Aktualizaci je mozne provest pres Nastroje-> Spravce doplnku -> Aktualizace pomoci Firefoxu nebo pomoci odkazu http://nyx.arcao.com/firenyx/firenyx-0.1.3.2007072102.xpi

    Novinky viz historie verzi na nastence.

    Pro uyivatele majici Premium verzi NYXu: Pro spravne rychle prihlaseni je nutne zaskrtnout v nastaveni volbu "Mám prémiovou verzi Nyxu..."

    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CYKLISTA: melo by to v pohode fachat i na linuxu, kdyztak to nekdo vyzkousejte.
    CYKLISTA
    CYKLISTA --- ---
    Skromný dotaz. Je klient pro Windous nebo pro Linux
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam