• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    chvalu pretlumocim, diky :)

    TINA
    TINA --- ---
    FILOMENA: krasny obrazek, dekuju za informace.)
    DANIELAK
    DANIELAK --- ---
    teď zrovna taky řešim,jak vyzdobit pokojíček a tak jsem nakoupila barevný čtvrtky a půjčila si od kamarádky knížky a vyrábim si obrázky doma.Je to super odreagování na večer a vypadá to dobře a ani to neni tak finančně nákladný.,Doporučuji :-)

    FILOMENA: pěknný obrázek,hodně veselý ...
    AAMALI16
    AAMALI16 --- ---
    FILOMENA: moc krasny obrazek
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    takto to vypada, je to velke 1,2 X 2m
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TINA: my mame v detskam pokoji obrazek od me kamaradky a ta pouziva akrylatove barvy a taky ma pry nejake tonovaci do primalexu...idealni jsou nejake od firmy 'hetcolor', pry jsou dost huste....

    ty akrylatove jsou takove, jakoby "tempery s lepidlem", takze pekne zaschnou a uz se nijak nerozpijou, nerozmazaj...

    WERKA
    WERKA --- ---
    TINA: Já se přiznám, že bych dětskou výzdobu řešila obrázky, popř. nějakým textilem (kapsář, závěsy ap.) - vyměňuje se to podle mne mnohem lépe než malůvky na zdi...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    TINA: tonovacky + obyc primalex
    SYNAESTHESIA
    SYNAESTHESIA --- ---
    TINA: jakákoliv barva a štetec
    TINA
    TINA --- ---
    poradte prosim cim se da nejlip malovat na zed? aby to drzelo a aby se s tim dobre pracovalo, chceme malymu neco nakreslit.
    FOX_E
    FOX_E --- ---
    nemáte někdo tip na pirátské, námořnické motivy?Klient chce do děckého pokojíčku použít různé doplňky na toto téma.např. ušít závěs atd.....kde bude námořník třbea kormidlo,ld......atd.atd. tak sháním nějakou inspiraci...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    TULENI: moc pěkný :)
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    CATSIAM: u nas je to obracene....navstevy sedej na zemi v detskym pokoji a obyvak zeje prazdnotou :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    tak mě napadá...20 let jsem chtěla vlastní pokoj bez bratra
    a teď tři roky po tom, co se odstěhoval, tu mám furt jeho postel a jeho stůl a na nic jsem tady nešáhla :)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    CATSIAM: však počkej za pár let..já žiju prakticky jen ve svém pokoji a v koupelně :)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    MALA_CARODEJKA:no, u nás to dopadlo tak, že dětský nikdo neobývá a dětským pokojem se stal obývák ;)
    MALA_CARODEJKA
    MALA_CARODEJKA --- ---
    CATSIAM: jo, tohle je fakt dobrý... jen se obávám, že u nás by z toho byl kočičí pokoj a naše ještě nenarozené, ale na cestě, by utřelo nos :-D
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    CATSIAM: Úžasný. Plus se mi líbí medvídek, co vykukuje :-)


    ABDUH: Pú krásný :-) Mně se to líbí, ale kdybych zkusila jednou dítěti přinést jen pidiobrázek medveďucha Pooh, tak letím já i on :-) Přítel ho absolutně nesnáší :-(
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    Tak to my už máme v budoucím dětském pokoji i šplhadlo po kočku (ale kočky ještě nezjistily k čemu je ;))
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    SYNAESTHESIA: náš kocour je podobného názoru :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam