• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    1KA
    1KA --- ---
    Původní Matějův pokoj fungovl spíš jako skladiště.
    http://1ka.eu/fotografie/matej-pokoj/
    Tak jsme se po poradě s jedním ID pustili do předělávání. Vše DIY, nabytek přetřený, přestěhovaný. Nový koberec čeká ještě v obchodě, nejsou peníze.
    http://1ka.eu/fotografie/Matej-novy-pokoj-2009/
    Takto vypadá dnes, omlouvám se za ne příliš zdařílou dokomentaci, ale měla jsem chut' pokoj nafotit pravě ted . Není to žádný pokoj podle katalogu, ale v reálu má svý kouzlo a až dodělám dekorace - na zelenou zed, poličky a zbavím se gauče, bude to dobré. Děti si v něm rádi hrají a to je důležité.
    http://1ka.eu/fotografie/pokojik/
    Je mi jasné, že na někoho může působit neuspořádaně, ale zatím jsme spokojený. A hlavně celá přeměna nás stála akorát barvy a spoustu času .).
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    FROGGIE: Díky....Jo má :-) Hugo je lebkový a robotí dítě, máme je všude. Tady si dal na sebe při jídle ty samolepky a říká "lebek sluší"
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    LUCCHA: Super, fakt se mi to líbí. A hlavne barva na zdi :-)
    LUCCHA: Má na obličeji fakt rakev?:-) Hlas jsem poslala, je krásně vysmátej.


    Jinak si fakt nemyslim, ze jeden krtek nebo auto na zdi muze nejak brzdit detskou fantazii...
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LUCCHA: jj diky, jsem se predtim ucvakla....
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    FOXOVA: lepený samolepky od FUGU. Pod obrázkama je odkaz na shop. Je to z jejich realizovaných projektů.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    LUCCHA: to je mlovany, nebo lepeny? vypada to pekne.
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    ANNAWA: no jenze ten "prostor definovaný rodičem, nikoliv dítětem, které nemá moc šancí rozvíjet svou fantazii." to je vtipny, takze jak vytvorit detsky pokoj aniz by se nezapojili rodice, pripadne neporizovalo nic z komercne vyrabenych ozdob a pritom rozvijela fantazie... napriklad u ditete, ktery jeste tuzku sotva udrzi a kdyz uz ji udrzi, dela jen cmaranice do tvaru kola...
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    super pokojík



    více foto zde
    FUGU-shop
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KISSA: Ale to je jiná! Pokud to uneseš, nechala bych dítěti jednu zeď na kreslení, případně ta nainstalovala nějaký obr papír a podobně - to mi přijde v pohodě (a tajně bych doufala, že nebude tupě kreslit jen krtečky :-)
    Mám problém s konkrétními malbami postav či aut, které vytvářejí rodiče - nejen, že se mi to nelíbí, ale ještě mi přijde, že je to prostor definovaný rodičem, nikoliv dítětem, které nemá moc šancí rozvíjet svou fantazii.
    KISSA
    KISSA --- ---
    ANNAWA: je fajn, ze je to "nevkusne", ale zkus to vysvetlit tomu diteti, ktere krtka miluje a kdyz mu to oficialne zakazes tak vezme pastelky a neoficialne si ho tam nakresli samo ;)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    Trocha propagační tlačenky
    Jestli se vám náš Hugo líbí, dejte mu prosím hlas :-) Předem moc děkuji
    Hugo-soutěž
    Nechci spamovat v jiných klubech, tak jsem si řekla, že ve vlastním si to pak smáznu
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    FROGGIE: tím se vůbec nestresuj. Ony si pak děti z okolních bytů s "vkusnejma" pokojíčkama budou chodit hrát k vám :-)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FROGGIE: já jsme netvrdila, že se to dětem nelíbí. Jen si myslím, že to tam nemá co dělat.
    Je to asi nevysvětlitelné. Nicméně nemyslím si, že mám patent na rozum a každému, co jeho jest ;-)
    FROGGIE
    FROGGIE --- ---
    Musím teda říct, že žiju v jiném světě. Pár mých kamarádek děti má a kupodivu je na zdi nakreslenej tu krtek, tu nějaké autíčko (prý z Cars) a kupodivu ty děti ten pokojík mají rády.
    Takže já jednou budu matka bez vkusu. No co se dá dělat, nikdo není dokonalý :-)
    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    ANNAWA: díky, tuhle odpověď jsem čekala..
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LUCCHA: ne.
    Jelikož je to individuální a navíc, někdo to prostě v sobě má a někdo ne. čili já si třeba z toho, že obřího krtka, ani malého, na zeď ani nemusím dělat pravidlo, protože pro mě je to nevkusné. Kupříkladu.

    LUCCHA
    LUCCHA --- ---
    ANNAWA: Prosím tě, můžeš mi vysvětlit, co to jsou pravidla vkusu a jak se definují?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FOXOVA: já si myslím, že rodiče by se měli nějakých pravidel vkusu držet.
    WERKA
    WERKA --- ---
    GINGERCAT: Jo - s nějakou hmotou zn Faber jsem taky udělala blbou zkušenost - taky mi to udělalo mastný fleky.
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    mně máma dala na zdi koberec (jekor) a já tam obrázky (později i část zdi fungovala jako šperkovnice) přibodávala špendlíkama ... ale nějak mi do toho něšlo píchat, tak jsem na to použila kladivo ;) no, koberec byl na zdi snad 15 let (vždy se malovalo jen to, co nebylo překryto kobercem) a když se pak sundal, tak ta zeď byla jak ementál :D
    já jsem byla (jsem stále, ale už se krotím) posedlá kočkama, takže jsem si kočky vystřihávala a stěny jsem měla vlastně pokryty obří koláží snad několika stovek obrázků koček
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam