• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADĚTSKÝ POKOJ - nábytek & vybavení, rady & postřehy
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SRETSIS: ty holiny jsou v tom bilem cistounkem pokoji fakt pekna dekorace :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    SRETSIS
    SRETSIS --- ---
    KAWALSKI: Vypadá to moc hezky.
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    teda, ta barva je svetlejsi nez v realu :-O hraskove zelena je hraskove zelena ;-) a dvere se budou menit jako posledni, jeste chci osadit strop deskama, tak abychom je nerozbily, mame koupene celodrevene ;-)
    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    tak jsem vcera v depresi ze smrti zvireciho mimina vyzunkla lahev friska a sla vyzdobivat detsky pokojicek, nakonec to nevypada az tak zle a decko je nadsene :-D
    az dneska pripevnime lišty a nalepime zatpelovaci desky na stenu, nafotim cely pokojik ;-) kombinace hraskove zelene a bezove se mi nakonec docela libi :-D

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: aha, děkuji... budeme kupovat malé teď konečně tu postel, no ale chtěli jsme rovnou i s novou peřinou a povlečením
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    LUBAR: Jen na to oblečení...
    LUBAR
    LUBAR --- ---
    SANTAL: Přijde na to, jestli to má být jen na oblečení nebo i na něco jiného... Z mých vlastních zkušeností toho dítě nejvíc má asi tak kolem třetího čtvrtého roku, pak už to na kvanta zase ubývá, jen se zvětšují velikostně. Aspoň teda u nás to tak je - spotřebuje nejvíc tepláků, nejvíc triček, nejvíc pyžam, protože prostě ještě není úplně čistotnej v žádným směru. Skoro sedmiletej syn už si vystačí s polovičním množstvím, takže na objem je to srovnatelný....
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: teď jsem si vzpomněla, že jsem tenkrát brala rovnou větší peřinku do postýlky - 135 x 100 cm.
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    ILLUZE: máme pořád peřinku z malé postýlky, dávám ji Vítkovi přes nohy napříč... často je přikrytý jen lehkou dekou..., stejně tak má i ten tenký dětský polštářek pořád...
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Jak velkou skříň byste pořídili pro dva kluky - nyní 1 a 3r...? (Nemám představu, jak objem věcí za pár let naroste...)
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    FOXOVA: na letáku byla fialová
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    PABLINKA: jaké rozměry peřiny jste k této posteli kupovali?
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    CATSIAM: jako ze je na letaku? taky v jiny barve nez cerny?
    CATSIAM
    CATSIAM --- ---
    PABLINKA:
    FOXOVA:
    Teď mi tu na stole leží leták z XXXLutz, že by tam něco takovéhleho měli mít za 199,-
    FOXOVA
    FOXOVA --- ---
    PABLINKA: jezis dekuju moc:]
    PABLINKA
    PABLINKA --- ---
    FOXOVA: tak jsem vyfotila kousek té skříně

    KAWALSKI
    KAWALSKI --- ---
    ZEMINO: to doufam, ale pritel nesnese ani kousicek svetla, treba svetylko na nabijecce na mobil uz je problem, takze to musi byt extra tezke a extra huste, dite stejne tak, ale tam to mozna osulim, bo na noc stejne ma rozsvicenou lampicku...
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KAWALSKI: tak pokud ty závěsy budou těžké a dáš na každou stranu trochu víc té látky,tak bys to spínat ani nemusela,bude to držet samo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam